Domů / PR / Dřevostavby se definitivně staly moderním trendem bydlení

Dřevostavby se definitivně staly moderním trendem bydlení

Dokážete si představit, že byste bydleli v dřevostavbě? Ještě před 20 lety by si to uměl představit jen málokdo. Dnešní technologie dřevostaveb ovšem ukazuje, že lze postavit moderní ekologický dům, který bude běžné domy i v mnohém předčit.

Moderní dřevostavby jsou luxusními domy, které jsou k nerozeznání od zděných domů. Na rozdíl od cihel a tvárnic jsou dřevostavby stavěny na bázi dřevěných masivních konstrukčních prvků, sádrovláknitých desek a izolačních materiálů. Jedná se o nejmodernější metodu, která dokáže vykouzlit bungalovy i velké domy během rekordně krátké doby. Společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která u nás dřevostavby staví, využívá tuto techniku a svým klientům je schopna postavit i náročnější dřevostavbu do 3 měsíců.

Dřevostavby na klíč

Exteriér i interiér stavěných dřevostaveb je zcela moderní. Většina lidí se u pořízení domu bojí vysokých cen, u dřevostaveb na klíč jsou pořizovací náklady velmi nízké. Ekologické bydlení je výhodné i z hlediska nízkých nákladů na provoz, u dřevostaveb je inteligentně vyřešená izolace, která zabrání tepelným ztrátám a umožní příjemný rodinný život v domě, který si můžete doslova vybrat v katalogu.

Dřevostavby jsou velmi trvanlivé a odolné, lze je postavit v kterémkoliv ročním období a to díky suchému způsobu výstavby. V každé dřevostavbě je více místa, než v běžném domě, může za to štíhlá obvodová konstrukce, díky které získáte až o 10-15 m2 více podlahové plochy. Ekologické bydlení v dřevostavbách osloví každý den stále více lidí, kteří si ho zvolí pro své spokojené bydlení. Pokud vám běžné domy nevyhovují, možná i vy byste se měli zamyslet nad tím, jestli nezainvestovat do dřevostavby.