Domů / PR / Fotopasti, které chrání majetek

Fotopasti, které chrání majetek

Fotopasti jsou skvělé přístroje, které slouží jednak k ochraně majetku, a jednak se sledování pohybu lesní zvěře. Pokud chcete svůj dům nebo pozemek co nejvíce ochránit před zloději, můžete si na nějaké vhodné místo umístit fotopast na ochranu majetku, která reaguje na pohyb a zloděje vyfotí, aniž by o tom on sám věděl.

Důležité je však pořídit si fotopast, která při spuštění nevydá žádný záblesk ani cvaknutí. Naopak mírný záblesk či téměř neslyšitelný zvuk není na překážku o fotopastí určených pro lesníky, neboť mírný světelný či zvukový efekt zvěř nevyplaší. V této funkci je zásadní rozdíl mezi fotopastmi fungujícími na základě pohybu. Pro majitele nemovitosti je fotopast daleko jednodušší v tom, že má k dispozici kvalitní fotografii a nemusí kontrolovat celý záznam, jako je to v případě bezpečnostních kamer. Navíc mu fotografie může posloužit jako důkazní materiál při usvědčování pachatele.

Výhody fotopastí na ochranu majetku

Chcete-li mi neustálý přehled, co se děje na vašem pozemku či v blízkosti vašeho obydlí, pořiďte si k fotopasti tzv. GSM modul. Jedná se o miniaturní zařízení, které umí odesílat pořízené snímky do mobilního telefonu nebo na vaši e-mailovou adresu v počítači. Tímto způsobem budete ihned v daném okamžiku upozorněni na přítomnost zloděje. Máte tak možnost ihned reagovat a kontaktovat policii nebo bezpečnostní agenturu. Služba může neprodleně vyjet na místo a pachatele překvapit přímo při činu.

Jak vybírat

Největší výběr fotopastí a spoustu potřebných a užitečných informací najdete na webu fotopasti-na-ochranu-majetku.cz. Jedná se o eshop dovážející a distribuující fotopasti od renomovaných výrobců. Ze širokého sortimentu si mohou vybrat běžní zákazníci, kteří chtějí zvýšit ochranu svého domu a dávají přednost cenově přijatelným přístrojům, ale stejně tak nároční zájemci. K nejkvalitnějším fotopastím patří značky Bunaty a Browning, které splňují vysoké nároky na kvalitní fotografie.