Domů / Kultura / Hit internetu – nový singl s novým videoklipem – KATARÍNA & DUO JAMAHA – „Tam do duba“

Hit internetu – nový singl s novým videoklipem – KATARÍNA & DUO JAMAHA – „Tam do duba“

Nový videoklip známé slovenské hudební skupiny DUO JAMAHA slaví obrovský úspěch a oslovuje širokou škálu posluchačů a to nejen na Slovensku, ale i v Čechách.

DUO JAMAHA

Tuto hudební formaci tvoří otec a syn, kteří se věnují hudbě ve stylu POP – zábava. Na hudební scéně se objevují již od roku 1996. Oslovují celou řadu posluchačů, o čemž svědčí i jejich vyprodané koncerty na Slovensku a úspěch slaví i v Čechách a to nejen díky hudební produkci, ale i vlastními autorskými písničkami.

Velmi oblíbené jsou jejich písně Ruku hore dám, Narozeniny, Čáry máry fuk, Kovboj z Lhoty, Verím v nás dvoch, Dej mi pusu a další. V oblibě jsou však také jejich popové lidovky, mezi něž patří Učitelka Karolína, Hospoda nebo Červené vínečko.

V repertoáru skupiny se objevují jak písně lidové, tak moderní či taneční mixy, které oslovují širokou věkovou skupinu obyvatel.

Tuto hudební formaci můžete vidět nejen na koncertech, ale také v zábavních hudebních programech, na slavnostech měst a obcí, estrádách, ale i na koncertní hudební show na soukromých oslavách nebo
jiných kulturně společenských akcích.

Píseň a videoklip „Tam do duba“

V novém videoklipu „Tam do duba“ můžete vidět kvalitní scénografii. Pro jeho natáčení byla použita kvalitní technika, která tak podtrhla vysokou technickou kvalitu celého videollipu, který se stal okamžitě hitem slovenského internetu, o čemž svědčí i počet shlédnutí na YouTube. Ze jediný týden si video nenechalo ujít téměř 100 000 uživatelů, což je neuvěřitelný počet. Velké úspěchy si připisuje také u českých posluchačů. Úspěchy získává především díky chytlavé melodii, pěknému textu a energickému videoklipu.

Posuďte sami:

Na vzniku nové písně se zároveň podílela zpěvačka Katarína, která je sestrou jednoho ze členů skupiny, Mariána Kotvana.