Domů / PR / Hledáte levné ubytování v Praze? Našli jsme za vás!

Hledáte levné ubytování v Praze? Našli jsme za vás!

Praha je krásné město, které nabízí všechny moderní vymoženosti. Bohaté možnosti kulturního vyžití, šance na zisk lepšího zaměstnání, větší výběr špičkových škol a další zajímavé výhody. To vše má ale jednu obrovskou vadu na kráse, kterou odhalíte ve chvíli, podíváte-li se na ceny nemovitostí i pronájmů. Někdy jsou až nesmyslně vysoké. Pokud hledáte ubytování v Praze a nechcete platit více, než je nutné, poradíme vám, jak na to. Budete se divit, jak jednoduše se dá ubytování za slušnou cenu najít.

Nespoléhejte na realitky, ty jsou drahé!

Trh s nemovitostmi v Praze je pod taktovkou několika velkých realitních kanceláří. I když mezi nimi panuje tvrdý konkurenční boj, stále se ceny nemovitostí drží hodně vysoko, někdy až nad možnostmi běžného smrtelníka. Platí to o prodeji i pronájmu. Pokud hledáte levné ubytování Praha, nespoléhejte se na to, že u realitních kanceláří uspějete. Je třeba hledat jinde…

ocemsemluvi_rezidencetopolova_01

Rezidence Topolová je místo pro vás!

Je možné se zaměřit i na nabídky soukromých firem, které nabízejí ubytování v komplexech. Jedním příkladem za všechny může být Rezidence Topolová. V rámci rozlehlé budovy je možné sehnat levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Krátkodobé ubytování je možné v pokojích typu hostel, penzion a hotel a k dispozici jsou i plně vybavené apartmány, ubytovat se můžete třeba i jen na 1 den.

ocemsemluvi_rezidencetopolova_02

Rezidence Topolová nabízí i byty na prodej Praha. Jedná se o byty o dispozicích 1+kk či 2+kk. Byty v Rezidenci Topolová mají velmi zajímavě řešený interiér, takže jsou příjemně prostorné a vzdušné. Výhodou bydlení zde i je samotná lokalita. Bydlet budete na Praze 10, blízko to budete mít do centra i do přírody!

Tip – pokud uvažujete o koupi, sledujte vývoj hypoték. Stačí se podívat zde. Nedávno padl další rekord u úrokové sazby, takže na zařízení hypotéky je jistě správný čas.