Domů / Novinky / Itálie zakáže používání brouků v těstovinách a pizze

Itálie zakáže používání brouků v těstovinách a pizze

Italská vláda podniká kroky proti globalistickému tlaku na přeměnu lidských zdrojů potravy z masa na brouky a hmyz. V oznámení z tohoto týdne italští lídři uvedli, že cvrčci, mouční červi a zbytek jídelníčku Klause Schwaba pro svět nebudou povoleny jako přísada do žádného chleba nebo pizzy vyráběných a/nebo prodávaných v zemi – tečka .

Jiné potravinářské produkty vyrobené a uváděné na trh v Itálii mohou obsahovat brouky, pokud jsou jako takové jasně a zřetelně označeny. Italská vláda také požaduje, aby všechny potraviny obsahující brouky kromě pizzy a chleba byly opatřeny varovným štítkem o nebezpečí konzumace Schwabova menu.

„Vyhlášky stanoví označení původu produktu, rizika spojená s konzumací a množství přítomné hmyzí moučky, ale také jsme zajistili speciální police, kde mohou být vystaveny uvnitř obchodů,“ řekl Francesco Lollobrigida, Italský ministr zemědělství o tomto kroku.

„Ti, kteří si chtějí vybrat cvrčky, larvy a kobylky, tam mohou jít, a ti, kteří nechtějí, jak si představuji, včetně většiny Italů, se mohou držet stranou.“

Řekněte svým zákonodárcům, aby zakázali brouky v potravinách

To je opravdu skvělá zpráva, která se, jak doufáme, rozšíří i do dalších zemí, takže možná mohou být vydána podobná rozhodnutí tam i tady.

Pravdou je, že konzumace brouků není pro člověka normální. S výjimkou kobylek v Bibli nikdy nebyla doba, kdy by lidé spoléhali na brouky jako na živobytí.

Snaha Světového ekonomického fóra (WEF), aby lidé nyní jedli brouky, je fackou do tváře od globalistů, kteří mají pocit, že jsou lepší a zaslouží si jíst skutečné maso, zatímco jejich „poddaní“ by měli být nuceni jíst něco podřadného.

„Z nějakého důvodu nám říkají, že jedení brouků nějak zlepší počasí,“ píše Peter Sweden na svém Substacku o výmluvě, kterou globalisté dávají na to, proč všichni ostatní kromě nich potřebují jíst brouky místo skutečného masa.

„Jen o tom chvíli přemýšlejte. Jezte brouky, aby bylo počasí lepší. Jak šíleně to zní, když si uvědomíte, co se snaží protlačit?“

Pokud by se ty mezinárodní tribunály, o kterých někdy slýcháme, někdy naplnily, a globalisté, kteří to všechno páchají, by se měli zodpovídat za své zločiny proti lidskosti, možná by jejich vězeňská potrava měla místo toho obsahovat brouky.

Zdroje:
petersweden.substack.com/p/italy-bans-insects-from-pasta-and
naturalnews.com/2023-03-29-italy-bans-bugs-insects-pasta-pizza.html

Foto: Pixabay.com