Domů / PR / Jak prodat auto do autobazaru?

Jak prodat auto do autobazaru?

Máte doma automobil, který byste rádi vyměnili za nový? Svůj starý model můžete prodat, ať už se jedná o libovolný autobazar Praha. Nejjednodušším způsobem je osobní konzultace, při které si vůz prohlédneme a sdělíme vám, v jakém se nachází stavu a jakou částku za něj můžete obdržet.

Jaký je rozdíl mezi výkupem vozu a komisním prodejem?

Komisní prodej, na rozdíl od výkupu vozu, spočívá v tom, že si sami určíte cenu, za kterou chcete vůz prodat. Tato varianta může být časově náročnější. Pokud tedy na prodej svého auta spěcháte, volte raději variantu, při které od vás vůz rovnou odkoupíme. V obou variantách přebíráme od zákazníků značky všech značek a modelů, stejně tak i různého stáří. Podmínkou pro autobazar Praha je pouze to, aby vůz byl v rozumném technickém stavu.

Jak výkup vozu probíhá?

Prvním krokem je pro autobazar v Praze prohlídka automechanika. Poté je navrhnuta cena za výkup vozidla. Autobazar v Praze dále sepíše s klientem smlouvu a provede důkladnou prověrku původu vozu. Tato spolupráce probíhá s firmami Cebia a Cardetec. S převodem vozu se pojí další administrativa, kterou vyřizujeme za klienty. Kromě vyřizování potřebné administrativy přebíráme také garanci vůči budoucímu majiteli vozidla. U nabízených vozidel také sjednáváme povinné ručení a havarijní pojištění. Vozidlo lze kromě platby v hotovosti zakoupit také na úvěr, či leasing.