Domů / PR / Jak zvýšit sexuální touhu?

Jak zvýšit sexuální touhu?

Sexuální apetit

Říká se, že když se setkají dva partneři, kteří mají přibližně stejnou chuť na sex a chtějí to téměř stejně často, tak mají vyhráno. Ale vztah často není nekonečné afrodiziakum. Neshody v sexuálním životě se totiž často odrazí na kvalitě vztahu a nejednou končí jeho rozpadem. Právě toho se bojíte? Máte pocit, že už necítíte takovou sexuální touhu po partnerce jako kdysi? A chtěli byste to vrátit zpět? Máme pro vás pár rad, jak to „napravit“.

Co ale znamená ztráta sexuální touhy?

  • Pokud je sex méně často než kdysi, maximálně dvakrát do měsíce
  • Pokud nejste schopni dosáhnout orgasmu a to jste s tím předtím neměli problém
  • Pokud je pro vás sex pouze „povinnost“, kterou si chcete odfajknúť aby byl v domácnosti klid
  • Pokud nemáte nutkání na fyzický kontakt s vaší partnerkou, případně jste ztratili i sexuální fantazie

Jak na to?

Přírodní produkty

  • eJoy – jde o přírodní produkt, který podporuje erekci a působí jako afrodiziakum, tedy dokáže nabudit vaše libido. Stačí užít dvě tablety půl hodinu před plánovaným sexuálním stykem. Jeho výhoda je ta, že nemá žádné nežádoucí účinky a lze jej užívat i každý den.
  • E-REX 24 – pomáhá při zlepšení erekce, udržuje ji déle a je intenzivnější. Dokáže prodloužit penis až o 1,5 centimetru. Nemá nežádoucí vedlejší účinky. Užívá se jedna tableta na ráno, po dobu měsíce.

Psychika

Vaše psychika hraje v sexuální touze nevýslovnou důležitost. Sami jistě víte, že pokud nejste v psychické pohodě, a máte spoustu stresu, nemáte chuť téměř na nic. Ne to na sex. Proto je třeba zbavit se (nebo alespoň omezit) stres.

Tělo

Při sexu se člověk zapotí. Proto je dobré být ve fyzické kondici, abyste to uvládali. Obezita je jedna z častých příčin, proč muži ztrácejí chuť na sex. No a ke obezitě se často přidružuje i snížení sebevědomí.

Alkohol a potraviny

Špetka alkoholu, například červeného vínka, rozproudí krev a nabudí vaši mysl a váš úd k činnosti. Netřeba to však s vínem přehnat, protože to bude mít opačný efekt a dostane vás to do útlumu. No a z potravin dokáže nabudit chilli, nebo třeba ananas.