Domů / Cestování / Kam na dovolenou

Kam na dovolenou

Nemáte-li konkrétní tip pro svou dovolenou, využijte unikátní službu, kterou je internetová stránka dovol.cz. Jediné, co musíte vědět je termín a zda chcete jet na dovolenou k moři nebo na lyže. Ostatní podmínky si už vybíráte z bohaté nabídky.

beach-84533_640V jednotlivých kolonkách si vždy zvolíte to, oč máte zájem a po vyplnění všech políček kliknete na políčko „zobrazit zájezdy“, kde se vám objeví všechny možnosti v konkrétní zemi, lokalitě a podle kritérií, které jste si zadali. To znamená, že si v konečné fázi vyberete hotel, ve kterém se například chcete stravovat formou all inclusive.

Zároveň zjistíte všechny detaily týkající se zájezdu, tzn. od výše ceny, přes ubytovací podmínky, možnosti sportovního a kulturního vyžití, jak daleko je pláž, jaký je vstup do moře atd. Zrovna tak při výběru dovolené zasvěcené lyžování, se dozvíte nejen o konkrétním ubytovacím zařízení, ale i informace o lyžařském areálu, charakteru sjezdovek, lanovek a vleků.

Pokud chcete poznat, jaké je lyžování například v rakouských Alpách, stačí vědět pouze termín, ve kterém chcete s rodinou na lyže vyrazit a pak si jen v pohodlí svého domova vybírat z pestré nabídky ubytovacích možností. Prostě zadáte v kolonce země Rakousko, dále lokalitu, od kdy do kdy a jak dlouho by vaše dovolená měla trvat a objeví se vám konkrétní nabídka splňující všechny vaše podmínky.

ski-tour-635974_640

Chcete-li například spojit o zimní dovolené lyžování s lázeňskou péčí, můžete zvolit oblíbenou destinaci Bad Kleinkirchheim. Pak stačí vybrat délku pobytu a stravování například minimálně polopenze a už jen kliknout na políčko „zobrazit zájezdy“. Před sebou budete mít fotografie všech hotelů a penzionů v daném místě, které vaše požadavky splňují. Po rozkliknutí detailů se dozvíte vše potřebné. Pokud chcete mít jistotu správné volby, můžete ještě využít porovnávač dovolených a posoudit jednotlivé nabídky ostatních cestovek, které pořádají zájezdy do této konkrétní lokality.