Domů / PR / Keto dieta je příležitost, jak zdravě zhubnout

Keto dieta je příležitost, jak zdravě zhubnout

Ketonová dieta je dokonale navržený produkt, který je 100% přírodní. Při jejím užívání bude vaše tělo dostatečně zásobováno všemi nezbytnými živinami a vitamíny. Hubnutí není založeno na odříkání a trpění hladem, ani po něm nenastává „jo-jo“ efekt, jako to známe u některých jiných diet.

Keto dietu vytvořili čeští odborníci, kteří se zabývají přípravou produktů pro vrcholové sportovce. Proto je tato strava prověřena a legislativně doporučitelná. Keto dieta znamená jíst 6x denně pokrmy v balíčcích, jejichž příprava nezabere více než několik málo minut. Všechna jídla mají čistě přírodní složení a jsou obohacena o všechny nezbytné vitamíny.

dos1540

V balíčcích najdete různé polévky, omáčky, koktejly, omelety, sladké kaše, tyčinky a dokonce výbornou čokoládu vyrobenou rovněž z přírodních produktů. Z jídel si každý může vybrat podle své chutě. Koupit si můžete například balíček obsahující 103 jídel, který je určen na dva týdny. Kromě výše uvedených jídel v něm najdete například chlebíkové krekry, dietní proteinové pečivo a další pokrmy. V každém případě bude výsledkem účinné a rychlé hubnutí. To je založeno na úbytku tuků, po kterém si tělo bere energii ze svých tukových zásob a nikoli ze svalů, jako je tomu v případě hladovění.

Proteinová dieta je založena na tvz. ketóze, což je stav organismu, do kterého se tělo dostává po omezení přísunu cukrů ve stravě. Tento stav nastane již během prvních tří dnů užívání proteinové, nebo chcete-li bílkovinné či ketonové diety. Jakýmsi vedlejším doprovodným efektem této diety je skvělý pocit zvýšení energie a zlepšení nálady, což jsou nutné průvodní jevy usnadňující dodržování každé diety.

Pro koho je keto dieta

Primárně byla ketonová dieta vyvinuta pro ženy, které chtějí zhubnout více méně bez námahy, bez nutnosti sportovat a také bez pocitu hladu. Důvodem je, že ženské tělo neprodukuje na rozdíl od mužského tolik hormonu testosteronu. Mužům tento hormon kromě jiných efektů umožňuje také rychlé hubnutí, nárůst svalstva při sportování a rovněž spalování tuků. Proto u žen nedochází k zásadnímu hubnutí při sportování, ale nejlépe zabírá totální úprava stravovacích návyků. Ketonová dieta je pro ženy jedinečným řešením, neboť mohou jíst 6x za den pokrmy, jejichž příprava trvá pár minut a výsledkem je zejména rychlý úbytek podkožního tuku. Přitom žena nemusí aktivně sportovat, stresovat se počítáním počtu gramů jídla, které smí jíst či pročítáním odborné literatury.