Domů / Cestování / Kluby v Praze I.

Kluby v Praze I.

Jste-li v Praze nováčkem a potřebujete poradit ve výběru klubu, ušitého přímo vám na tělo, jste na té správné adrese. Níže a v několika následujících článcích nabízím místa s podrobným popisem, která jsem vesměs sama navštívila. Stačí si jen vybrat…

Bajkazyl – Náplavka

Webové stránky: http://www.bajkazyl.cz/

kluby bajkazy

Na jednom z nejkrásnějších míst – na Rašínově nábřeží pod Palackého mostem, kde můžete své kafe nebo drink pít s nohama ve vodě, se usídlil tento váš hostící bar, který především večer poskytuje luxusní výhled na osvětlenou Prahu. Prostě romantika jako vyšitá, byť místní program uspokojí i „undergroundo/milce“.

Náplavka navíc nabízí užitečnou a výhodnou půjčovnu jízdních kol, kterou oceníte jako cizinci i jako místní, co si vyšli na rande. Kolo na den vás vyjde již na 400 Kč s tisícovým depozitem, prostě paráda.

 

 

kluby bajkazyllllkluby bajkazyllkluby bajkazylkluby bajkazylll

 

Bukowski´s Bar

Adresa: Bořivojova 86, Praha 3

Otevíračka denně od 19:00 – 03:00 hod. Bar sympatického amerického majitele, který je zasvěcen undergroundovému velikánovi. U Bukowského šlapete po koberci za přítmí svíček, o nedělích se zde pivo pije za 7 Kč, v úterý zase mají ženy dámskou jízdu se sangrií na účet podniku. Bar naleznete v mnoha světových průvodcích (a kousek od Paláce Akropolis), personál zde proto hovoří perfektní angličtinou.

 

Café V lese

Webové stránky: www.cafevlese.cz

Na kafe do lesa si denně od 16:00 – 02:00 zajděte na Krymskou 12 v Praze 10, jen pár tramvajových zastávek od náměstí Míru. Je to „kabaretiérská a aktivistická“ kavárna, klub i galerie, která vznikla v roce 2010 s interiérem laděným do retra 70. let. Každý den se zde nevyhnete nejrůznějším akcím (koncertům, divadlu, talkshow, dokonce bleším trhům). Snahou zde má být vytvoření „obýváku“, kde se lidé budou seznamovat, kout pikle, podněcovat se k různým projektům a nalézat své talenty.

Nejbližší koncert folk/indie je 10. 9. 2014 ve 20:00 hod –  Paper Beat Scissors.

Pobočky Café V lese jsou Café Neustadt na Karlově náměstí 1/23 a Podnik na Bubenské 1.