Domů / PR / Kostým a maska čerta Krampus

Kostým a maska čerta Krampus

Blíží se doba karnevalů, maškarních plesů, nejrůznějších párty a jiných veselic, při kterých se uplatní zajímavé převleky a především masky. Ovšem opravdovým svátkem masek je den, kdy ulicemi prochází Mikuláš s čertem a andělem. V posledních letech se vítaným zpestřením staly i oslavy Halloween. Proto je čas se po nějakém převlečení porozhlédnout, abyste se mohli aktivně připojit k veselému i strašidelnému reji.

Nejblíže nám si patrně nejvíce užívají Rakušené, o jejichž Krampusech se traduje, že čeští čerti jsou proti nim neviňátka. Tento úsudek můžete změnit, když si pořídíte kostým čerta Krampuse. Můžete pak očekávat, že před vámi budou utíkat všechny děti, ale hrůzu budete nahánět i dospělým.

Maska čerta

Čertovské masky jsou natolik věrohodné, že každému, kdo vás spatří v ulicích, bude hrůzou tuhnout krev v žilách. Maska čerta je stvořena z horního topu a dolního dílu, resp. kalhot. Další součástí této hrůzostrašné masky je gumová maska, rukavice, ocas a kopyta. Čertovské masky z latexu skvělou padnou na obličej a jejich účinek můžete ještě zvýšit tím, že si dokreslíte například jizvy nebo znetvořená ústa, protože masky končí vrchním rtem, odkud vyčuhují velké a ostré zuby. Jiná maska čerta nese na svém vrchu dva velké černé rohy, které budí hrůzostrašný dojem. Malým dětem, nebo sobě na mikulášský večírek můžete opatřit svítící čertovské rohy, které jsou velice efektní zejména ve tmě.

Čertovské masky pro dámy

Masky čertů nemusí ovšem jen budit hrůzu. Jsou i čertovské masky, které mohou slušet každé dámě, která chce být sexy čerticí na Mikuláše, nebo mít originální přestrojení na maškarním bále. Dlouhé šaty pro čertici se hodí pro umírněné strašení dětí na Mikuláše, kdy bývá na minisukni poněkud chladno a dlouhé šaty jsou ke strašení dětí vhodnější. Doplnit je můžete slušivými rohy pro čertici, umělým kopýtkem a možná teplými punčocháči.

Krampus

Kdo ještě neví, co je Krampus, tak věřte, že se jedná o hlavního představitele pekelníků. Tomu odpovídají i krampus masky, které vystraší děti i dospělé. Přísný výraz obličeje s vyplazeným jazykem má strašidelný vzhled, který umocňují dva hrůzostrašné rohy a hlavu pokrývají dlouhé černé vlasy.