Domů / PR / Kožená pouzdra vyřeší problém s přeplněnou peněženkou

Kožená pouzdra vyřeší problém s přeplněnou peněženkou

Také máte občas pocit, že ve vaší peněžence nejsou žádné peníze, ale je plná platebních a dalších karet a dokladů? Pak je na místě přemýšlet nad tím, zda by nebylo vhodné pořídit si ještě pouzdra. Široký výběr různých modelů nabízí e- shop penezenky-ahal.cz. Vybrat si zde můžete celou řadu různých modelů, jež nabízejí široké možnosti uplatnění.

Široká nabídka designových kousků

V kategorii pouzder naleznete pouzdro na doklady, na karty nebo klíčenky. Většina kousků je vyrobena převážně z kůže, což je materiál velmi kvalitní a s dlouhou životností. Vybrat si můžete nejen různé modely, ale také různé barevné varianty. Samozřejmostí jsou barvy klasické mezi něž patří hnědá či černá. Patříte-li mezi vyznavače barev, i vy si zde přijdete na své a rozhodně si vyberete model, který odpovídá vašim představám i požadavkům.

Pokud nechcete pořizovat pouzdro kožené, popřemýšlejte o modelech kovových. I ty naleznete v nabídce e-shopu.

Pouzdro na karty je ideální volbou v případě, že v peněžence nosíte, kromě karty platební, také karty klubové nebo vizitky.

Kožené pouzdro na doklady můžete využít nejen pro doklady, ale i na kreditky a další karty. Pokud rádi cestujete, tak právě vám jsou určená pouzdra na cestovní doklady na zavěšení na krk. Tyto typy pouzder lze použít též jako peněženku. Během vašich cest či výletů tak budete mít vždy u sebe jak doklady, tak i potřebný finanční obnos. Kromě toho zabráníte ztrátě, neboť pouzdro budete mít zavěšení na krku. Zapínání je řešeno různými způsoby. Nejčastěji na zip či druk, někdy však kombinace obojího a to v případě, že má pouzdro více kapes a přihrádek. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost.

Vzhledem k tomu, že jsou pouzdra velmi kvalitně provedena, mohou se též stát dokonalým dárkem pro vaše blízké a přátele.