Domů / PR / LED příslušenství

LED příslušenství

Moderní a úsporné svícení v domácnostech, ale i v kancelářích, obchodech či jiných veřejných prostorách je dnes samozřejmostí. Klasické žárovky či zářivky jsou stále více nahrazovány LED osvětlením, které je dnes vyráběno v mnoha variantách.

5Nejširší výběr naleznete v e-shopu i-led.cz, který není jen pouhým prodejcem, ale jeho pracovníci mají bohaté zkušenosti a znalosti. To jim umožňuje poskytovat rady, vytvářet celé projekty úsporného osvětlení interiérů a případně i jeho instalaci. Stále oblíbenější jsou například LED RGB pásky, které si můžete vybrat v provedení standardním nebo digitálním.

Součástí nabídky LED pásků je také příslušenství. Kromě LED pásků je v sortimentu e-shopu také další zboží, jako jsou LED žárovky, LED zářivky, nejrůznější LED svítidla a atypické LED instalace. Pokud si nevíte rady, kam a jak umístit LED RGB pásky, aby byl maximálně využit jejich efekt, můžete požádat o vypracování návrhu osvětlení a jeho instalaci, způsob ovládání, případné úpravy elektroinstalace a zprovoznění.

Profily pro LED pásky

Bez názvujsou nejrůznějších tvarů a typů, takže LED pásky si díky těmto profilům můžete nainstalovat opravdu všude v interiéru i ve venkovním prostředí. LED pásky jsou ideální v místech, kam se nelze umístit jiné osvětlení, nebo na místech, kde je třeba svítit kvůli bezpečnosti, a přitom příliš neplýtvat elektřinou. To znamená na schodištích, ve sklepech apd. K těmto podmínkám jsou profily pro LED pásky uzpůsobeny, takže můžete použít LED profily přisazené, LED profily zápustné, nebo LED profily Alumia.

LED příslušenství

lze pořídit pro všechny typy LED osvětlení. V pestrém sortimentu nechybí například transparentní kabel „dvoulinka“ pro napájení LED pásků o průřezu 2×0,35mm2, 2×0,5mm2 ev. 2×0,75mm2 pro napájení ovladačů, bílý kulatý kabel „dvoulinka“ pro napájení LED pásků, Wago svorky, DC konektory, odrušovače blikání LED, koncovky LED pásků a další LED příslušenství.