Domů / PR / Likvidujte viry a bakterie i u vás doma s pomocí UV-C zářičů

Likvidujte viry a bakterie i u vás doma s pomocí UV-C zářičů

Omezte riziko nákazy na minimum a dezinfikujte předměty denní potřeby i u vás doma snadno a s pomocí UV-C zářičů. Dezinfikovat tak můžete ochranné pomůcky, jako jsou brýle a roušky, ale i další menší předměty i v případě, že doma zrovna nemáte klasickou dezinfekci.

Každodenní dezinfekce

V dnešních dnech jsou preventivní opatření klíčovým způsobem, jak se chránit před nákazou koronavirem. Jedním z těchto opatření je i pravidelná dezinfekce předmětů, které používáte při kontaktu s jinými osobami či prostory. Dezinfekce je účinným způsobem, jak viry hubit a zvýšit tak preventivní ochranu. Jak však pravidelně dezinfikovat, abyste nemuseli mít doma neustále zásobu dezinfekčního prostředku?

Dezinfekce s UV zářením

Dezinfekce s pomocí UV záření je efektivní možnosti, jak dezinfikovat malé předměty a povrchy, ale také uzavřené prostory. Pro domácí dezinfekci se skvěle hodí UV-C zářiče, které stačí vyměnit za klasické zářivky u zářivkové lampičky. Pořídit si však můžete i lampičku spolu se zářičem. UV-C zářič můžete používat místo stávajících zářivek v lampách a světlech, které již máte doma. Stolní svítidla se hodí pro dezinfekci malých předmětů a povrchů. Možností je pro vás i stolní dezinfekční box, který obsahuje box, svítidlo a zářič.

Germicidní lampy

Pro ošetření větších ploch a prostor, například chodeb, čekáren a obchodů se hodí velké mobilní germicidní dezinfekční lampy s vysokým výkonem. Germicidní lampa a UV-C zářiče vyzařují ultrafialové záření. Používají se pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů. Intenzivní ultrafialové záření způsobuje narušení buněčných struktur. A kde vše potřebné k dezinfekci sehnat? Zavítejte na https://www.dezinfekcnilampy.cz/, kde naleznete nejen germicidní lampy, UV-C zářiče, ale i stolní bosy aj. Nakupujte z pohodlí a bezpečí vašeho domova i vy.