Domů / PR / Máte doma hlodavce? Pořiďte mu vzhlednou ohrádku

Máte doma hlodavce? Pořiďte mu vzhlednou ohrádku

Máte doma křečka či myšky? Chováte králíky? Chcete svým domácím mazlíčkům dopřát bezpečný pobyt mimo jejich domov? V tom případě jistě oceníte ochranné ohrádky pro hlodavce. Díky ohrádkám dopřejete svému domácímu mazlíčkovi volnost a výběh, který si bude užívat.

Dopřejte svým mazlíčkům volnost

Skvělou volbou, jak dopřát vašim čtyřnohým mazlíčkům volnost, jsou pozinkované ohrádky, které dají možnost zvířeti proběhnout se po vyhrazené ploše. Umístit ohrádky můžete i ven na zahrádku a dopřát jim bezpečné proběhnutí v zelené trávě. Pozinkované ohrádky jsou velmi lehké a manipulace s nimi je snadná a zvládne ji opravdu každý. Vybrat si můžete různé velikosti ohrádek, které mohou být z vrchní strany otevřené či je navrchu umístěna mříž. Horní mříž je odklopitelná a je velmi důležitá pro ochranu vašich mazlíčků proti kočkám či ptákům. Kvalitní nabídku ohrádek najdete na stránkách caskrmeni.cz.

Výběr ohrádky

Ohrádky pro hlodavce slouží jako ochranná pomůcka pro hlodavce a zabraňují jejich útěku. Podle velikosti a počtu vašich domácích mazlíčků můžete zvolit menší ohrádku pro myši a křečky, pozinkovanou ohrádku pro hlodavce, větší výběh ze dřeva či velké ohrady pro králíky. Záleží na vašich preferencích a finančních možnostech. Menší ohrádku pro myši a křečky seženete v řádech několika stovek korun, větší ohrádky se pohybují již v řádu tisíců korun.

Odlišně bývají řešena také dvířka ohrádky, která mohou být odklopitelná v horní části či mají dvířka na boku. Čím větší ohrádku zvířatům pořídíte, tím více životního prostoru jim dopřejete. Horní zamřížování je ochrannou pro zvířata a zároveň zabraňuje jejich vyskočení. Ohrádky se na základě velikosti skládají z různého počtu stěn, většinou můžete větší ohrádky rozšiřovat o další náhradní díly. Ty se snadno a rychle spojují. Vyberte si ohrádku, která bude vyhovovat vašim požadavkům.