Domů / PR / Mechové obrazy dokáží s každým interiérem zázraky

Mechové obrazy dokáží s každým interiérem zázraky

Mechové obrazy dokáží proměnit interiér v něco ohromujícího a originálního. Kombinace přírody, nadčasového designu a špičkové technologii uchvátila již mnoho lidí, kteří si mechové obrazy pořizují především do kanceláří, hotelů a vináren. Důvodů je hned několik.

Mechové obrazy mohou zlepšit kvalitu vzduchu a tím zvýšit produktivitu zaměstnanců

Mech je zvláště dobrý v boji proti znečištění ovzduší. Škodliviny v dešti a vzduchu ulpívají na povrchu mechu, a zatímco škodliviny tam ulpívají, bakterie je přeměňují na rostlinnou biomasu. Jak vidíte, mechová stěna poblíž může udělat pro vaše plíce mnoho dobrého.

Mechové obrazy absorbují prach

Vzhledem k tomu, že mech je kolonizován bakteriemi, které se živí rozkladem organických látek, může účinně redukovat polétavý prach. Polétavý prach může obsahovat různé potenciálně nebezpečné kontaminanty, jako jsou aerosoly z čističů, částice kouře, chemický prach, plísně a výpary. Když lidé vdechují polétavý prach, jsou vystaveni riziku onemocnění souvisejících s prachem, jako je astma, alergická alveolitida a rakovina.

Pořízením mechových obrazů do místnosti vám pomůže mít větší kontrolu nad polétavým prachem. Rozpustné anorganické složky polétavého prachu jsou absorbovány a metabolizovány a účinně odstraněny ze vzduchu.

Snížení hluku a šumu

Lidé odedávna používali listí ke snížení hluku a vytvoření klidnějšího prostředí. Majitelé domů, kteří žijí na rušných ulicích, vysazují stromy nebo keře, aby zablokovali hluk z dopravy, a lidé utíkají do lesů, když hledají klid a pohodu.

Stejné zásady platí i u mechových stěn. Vegetace přirozeně blokuje vysokofrekvenční zvuky, zatímco nosná konstrukce tlumí nízkofrekvenční zvuky.

Na webu gabrielaart.cz objevíte nejen mechové a dřevěné obrazy, ale také mechové a dřevěné hodiny, které jsou hitem posledních let. Populární jsou také krásné dárky s věnováním.