Domů / Novinky / „Mikrovlnný syndrom“ je na vzestupu, protože se zvyšuje expozice EMP

„Mikrovlnný syndrom“ je na vzestupu, protože se zvyšuje expozice EMP

Rychlý rozvoj 5G a bezdrátových technologií znásobil počet vysílačů, které vydávají elektromagnetické záření. Jednotlivci jsou vystaveni elektromagnetickým polím (EMP) více než kdy předtím a zdravotní účinky teprve začaly být chápány. Tato nová éra vysokorychlostního bezdrátového připojení, chytrých spotřebičů, digitálních chytrých měřičů a sběru dat způsobuje novou vlnu nemocí klasifikovaných jako „mikrovlnný syndrom“.

Účinky tohoto záření jsou známé už mnoho let

NASA již desítky let varuje před nepříznivými účinky mikrovlnného záření. V roce 1971 zveřejnil Naval Medical Research Institute své poznatky o negativních účincích mikrovlnného záření. Tyto zdravotní problémy zahrnují, ale nejsou omezeny na: nespavost, zrychlený tep, všeobecnou malátnost, zvonění v uších, bzučení v hlavě spolu s bolestmi hlavy, závratěmi a plně rozvinutými migrénami.

Vzestup EMP a zničení naší neurologie a buněčného zdraví

Nyní žijeme v prostředí nepřetržitého EMP znečištění, s věžemi vysílajícími signál, Wi-Fi modemy, telefony, tablety, chytrými nositelnými zařízeními a chytrými domácími spotřebiči nepřetržitě vyzařujícími mikrovlnné záření 24 hodin denně, 365 dní v roce. Někteří lidé jsou na mikrovlnné záření citlivější než jiní, ale skutečnost je taková, že se tohoto experimentu účastníme všichni, tak či onak.

Profesor Martin z Washingtonské státní univerzity rozsáhle studoval účinky elektromagnetických polí s nízkou intenzitou mikrovlnné frekvence na lidské tělo. Biologické účinky zahrnují až čtyřicet různých neuropsychiatrických změn ovlivňujících strukturu mozku, mozkové funkce, psychologické reakce a chování. Problémy také zahrnují osm různých hormonálních účinků, od hypertyreózy po dysfunkci hypofýzy. EMP mohou také snížit srdeční aktivitu a změnit srdeční rytmus. Radiace může způsobit histologické změny varlat a iniciovat chromozomální zlomy a úplnou buněčnou smrt. Stručně řečeno, EMP ničí samotnou podstatu života samotného.

Populační průzkumy naznačují, že více než 13,3 % lidí má nějakou formu citlivosti na EMP. V případě Courtney Gilardi, desetileté dívky z Pittsfieldu v Massachusetts, se její zdraví náhle zhoršilo poté, co byla do 450 stop od jejího domova instalována 5G věž. Hned po instalaci věže začala mít problémy se spánkem, bolesti hlavy, závratě a hučení v hlavě. Její rodina uvedla, že zdravotní problémy se změnily v rychlý srdeční tep, nespavost a migrény. Nakonec jí byl diagnostikován mikrovlnný syndrom a bylo jí řečeno, aby se držela dál od 5G věží. Problém byl v tom, že to neměla pod kontrolou, protože 5G bylo nainstalováno těsně před jejím domem.

I další dcery paní Gilardi začaly onemocnět, špatně spaly a uprostřed noci zvracely. Ostatní obyvatelé čtvrti začali často pociťovat nevolnost, nespavost a bolesti hlavy. Paní Gilardi se nakonec musela ze sousedství odstěhovat, aby se její dcery mohly uzdravit.

Průmyslové radiační standardy jsou kachna

David Carpenter, profesor environmentálních zdravotních věd na University at Albany’s School of Public Health, zkoumal zdravotní účinky EMP. Ve své zprávě nazvané Bioinitiative Report odhalil, že nepříznivé biologické reakce mohou být spuštěny při úrovních radiace, které jsou v rámci průmyslových standardů. Průmysl stanovil standardy 1,6 wattu na kilogram, ale u některých lidí může tato úroveň záření narušit jejich neurologické funkce a způsobit poškození DNA a přežití jejich buněk.

Je to proto, že průmyslový standard se zabývá pouze tepelnými účinky mikrovlnného záření. Netepelné účinky EMP záření jsou skutečné a průmysl je často ignoruje. Studie ukazují, že 0,00034 mikrowattů netepelného EMP záření prostřednictvím mobilních telefonů může snížit počet spermií. Menší expozice může způsobit změny v genech.

Neurologické účinky EMP jsou častější u jedinců, kteří již trpí neurologickými nebo imunokompromitujícími stavy, jako je roztroušená skleróza, Parkinsonova, Lymeova choroba atd. Jedinci, kteří bojují s chronickou únavou, alergiemi na plísně a přecitlivělostí na různé chemikálie, jsou také nejvíce rizikoví pro EMP.

Zdroje:
https://www.naturalnews.com/2023-07-28-microwave-syndrome-is-on-the-rise.html
https://www.theepochtimes.com/health/the-unsettling-rise-of-microwave-syndrome-5369757
https://www.researchgate.net/publication/358376408_Low_Intensity_Electromagnetic_Fields_Act_via_Voltage-Gated_Calcium_Channel_VGCC_Activation_to_Cause_Very_Early_Onset_Alzheimer’s_Disease_18_Distinct_Types_of_Evidence
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26372109/
https://apps.dtic.mil/sti/pdfs/AD0750271.pdf
https://bioinitiative.org/wp-content/uploads/pdfs/BioInitiativeReport-RF-Color-Charts.pdf

Obrázky: Pixabay.com