Domů / PR / Na dovolenou do ubytování Moravský kras

Na dovolenou do ubytování Moravský kras

Letní prázdniny se přehoupli do své druhé poloviny a vy byste rádi ještě někam vzali své ratolesti? Nechejte se zlákat prodlouženým víkendem či týdenní dovolenou v malebném prostředí Moravského krasu.

Ubytovat se můžete například v ubytování Blansko, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí. Ubytování Blansko je skvělou příležitostí pro relaxaci pro všechny, kteří se rádi toulají po přírodních krásách České republiky. Nádherný jeskynní systém Vás zláká k nejedné návštěvě. Hotel Probe disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci. S ubytováním Moravský kras budete spokojeni také díky nižším ubytovacím cenám. Během jednoho léta si tak budete moci dopřát dovolenou v zahraničí i na Moravě. Ubytování si můžete prohlédnout a následně rezervovat zde www.hotelprobe.cz.

Přijedete-li do Blanska s dětmi, rozhodně se zde nudit nebudete. V dětech můžete dobrodružného ducha vzbudit při návštěvě zříceniny Nový hrad u Adamova. Výlet si můžete udělat také z Holštejna, kde najdete rovněž zříceninu hradu, k jeskyním Nová Rasovna, Stará Rasovna, Piková dáma, Wenkelova závrta a jeskyni Spirálka. Nezapomenutelné zážitky si odnesete z plavby na lodičkách v Punkevní jeskyni a návštěvy propasti Macocha.

Vynechat byste neměli ani návštěvu zámku Lysice nebo westernového městečka v Boskovicích. Město Blansko láká také k projížďkám na kole, vede tu totiž spousta zajímavých cykloturistických tras. Dovolenou na Blanensku si užijete se vším všudy, proto neváhejte a udělejte si čas na toulky tímto moravským zákoutím.