Free songs
Home / PR / Nejkrásnější dárek je zážitek. Vyhlídkovým letem potěšíte téměř každého!
Nejkrásnější dárek je zážitek. Vyhlídkovým letem potěšíte téměř každého!

Nejkrásnější dárek je zážitek. Vyhlídkovým letem potěšíte téměř každého!

Bez ohledu na příležitost, zážitky patří k nejkrásnějším dárkům. A které jsou ty nejlepší? Těžko říct, protože každý tíhne k něčemu jinému. Někomu uděláte radost jízdou v obrněném transportéru, jinému zase bungee jumpingem. Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, přihlédněte k tomu, co dotyčného zajímá. Anebo jděte najisto a vsaďte na zážitek leteckého charakteru. Riziko, že bude váš dárek odmítnut, je minimální.

Poklidný vyhlídkový let

K nejvyhledávanějším zážitkům patří vyhlídkové lety. Letět se dá letadlem i vrtulníkem a v obou případech jde o nevšední záležitost, byť se tak možná na první pohled nejeví. V kabině menšího stroje je pocit z letu úplně jiný než v případě klasického dopravního letadla.

Ještě o něco intenzivnější zážitek je pilotování na zkoušku. Pasažér se ujme kniplu a vyzkouší si, jaké to je řídit letadlo či vrtulník. To vše samozřejmě pod dohledem zkušeného pilota.

Adrenalinová akrobacie

Pokud vyhlídkový let považujete za příliš klidný a rádi byste někomu dopřáli pořádnou porci vzrušení, darujte mu zkušební akrobatický let. V kabině akrobatického letounu se rafičky palubních přístrojů točí jako zběsilé, v žilách koluje čistý adrenalin a pozemské starosti ztrácí význam. Ostré zatáčky, výkruty, střemhlavý let a další prvky nenechají nikoho na pochybách, že právě tento zážitek patří k těm nejzběsilejším.

Let „stíhačkou“

Na závěr pomyslná třešnička na dortu. Sice nejde o opravdovou stíhačku, ale „jen“ cvičný proudový letoun L-29 Delfín, ovšem to nic nemění na skutečnosti, že se stroj pohybuje rychlostí až 655 km/hod. Letadlo bylo v minulosti (a v některých zemích dodnes je) využíváno v rámci výcviku armádních pilotů. A v roce 1973 bylo nasazeno v reálném konfliktu mezi Egyptem a Izraelem. Potřebujete snad další důvody, proč někomu dopřát právě tento zážitek?

Všechny výše uvedené zážitky nabízí letecká škola Blu Sky Service.

Scroll To Top