Domů / PR / Neutrácejte zbytečně své finance a využijte slevových akcí a happy hours

Neutrácejte zbytečně své finance a využijte slevových akcí a happy hours

Rádi sportujete, navštěvujete tenisové kurty, nejrůznější skupinová cvičení či fitness? Chodíte pravidelně do divadla? Rádi si posedíte s kamarádkou v baru? V tom případě byste měli popřemýšlet nad využitím tzv. happy hours a slevových akcí. Kde je však hledat?

Snadné vyhledávání

Abyste ušetřili a zbytečně neutráceli, můžete využít stránek happyhours.cz. Jsou jedinečným portálem, který sdružuje slevové akce a šťastné hodinky ve všech možných podnicích. Ať už rádi chodíte do restaurací, barů, divadel, patříte mezi milovníky sportu či wellness, najdete zde slevové akce z různorodých podniků v nejrůznějších lokalitách.

Podrobnosti

U každé nabídky navíc nechybí dostatek informací. Získáte informace o podniku, ve kterém slevová akce probíhá či bude probíhat, v kolik hodin a na co přesně se daná akce vztahuje. Využít můžete například happy hours v barech, které nabízí 2 plus 1 nápoj zdarma nebo zvýhodněnou cenu za některý nápoj. Podobně také u sportovních podniků můžete využít skvělé slevové akce, které jsou například omezeny časově. Najdete zde zvýhodněné nabídky na pití, jídlo i další služby.

Praktický rádce

Podniky lze na stránkách filtrovat na základě kategorií nebo města a řadit od vaší nejbližší aktuální polohy. Tento marketingový nástroj happy hours přitom často využívají podniky v době, kdy dlouhodobě postrádají klientelu, proto nabízí zvýhodněné slevové akce, které jim zákazníky mohou opět přilákat. Zvýhodnění pro zákazníka je celkem zajímavé a vy můžete ušetřit část svých financí.

Přehled

Díky těmto praktickým stránkám získáte jasný přehled o tom, jaké slevové akce jsou, kde přesně, jakých lze momentálně využít apod. Třeba tak zjistíte, že ve vašem oblíbeném baru mají také happy hour, o které jste třeba nevěděli a můžete si této výhody začít užívat.