Domů / PR / Nová etapa výstavby bytů Na Vackově rozšiřuje možnosti moderního bydlení v Praze

Nová etapa výstavby bytů Na Vackově rozšiřuje možnosti moderního bydlení v Praze

Chcete bydlet na dobré žižkovské adrese v moderních bytech? V takovém případě vás musí oslovit nová etapa výstavby bytů Na Vackově. Výstavba bytů ještě není u konce, ale už dnes si zde můžete zakoupit nový byt, který se stane vaším novým domovem. Samotné byty jsou situovány v klidném prostředí, takže se budete cítit po celý den dobře. Na druhou stranu ale máte kdykoliv na dosah rušné centrum, kde lze vyrazit za zábavou a nákupy. Užijete si tak veškeré aspekty bydlení ve městě.

Bydlení na Žižkově

Lokalita Žižkova patří dlouhodobě mezi vyhledávané. Patří k těm lepším adresám v Praze, nachází se v blízkosti Vinohrad a najdete zde mnoho restaurací a kaváren, kde lze posedět s přáteli. Na dosah máte nejrůznější kulturní akce, ale stejně tak zde je dostatek zeleně pro relaxaci. Byty Na Vackově v Praze jsou zkrátka budoucností moderního bydlení, která je už dnes realitou. Najdete zde celkem:

  • 208 bytových jednotek
  • 4 bytové domy

Byty nabízejí vysoký standard bydlení, máte k dispozici varianty od 1+kk po 5+kk, takže jsou vhodné jak pro jednotlivce, dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Nespornou výhodou je také snadná dostupnost okolních škol, školek a ordinací lékařů, což rodiče nepochybně ocení. V dosahu je také celá řada dalších služeb, které běžně využíváte.

Ceny bytů a financování

Jestliže máte o zdejší bydlení zájem, nepochybně vás budou zajímat ceny. V současné době jsou ceny bydlení vysoko, což je dobře známý fakt, na druhou stranu můžete využít možnosti výhodného financování, kde lze získat například vyřízení veškerého papírování bezplatně nebo výhodnější úrok. Cena nového bytu Na Vackově je snadno dostupná na stránkách projektu, kde můžete vidět jednotlivé ceny pro různé byty. Pokud chcete přikoupit k bytu garážové stání, cena se pohybuje od 400 000 Kč s DPH, v závislosti na velikosti daného stání.