Domů / PR / Ochutnejte ty nejlepší ovocné e-cigarety, které nemusíte nabíjet

Ochutnejte ty nejlepší ovocné e-cigarety, které nemusíte nabíjet

Každý aktivní kuřák ví, že kouření je jedním z nejlepších potěšení v životě. Běžné cigarety ale způsobují příliš mnoho problémů. Svým kouřem obtěžují nekuřáky, jste po nich cítit kouřem a také do sebe dostáváte s každým potáhnutím mnoho škodlivých látek navíc. Velkou změnu přinesly elektronické cigarety, které jsou revolucí v kouření. Mnoha kuřákům ale vadí skutečnost, že se musí nabíjet a doplňovat náplně. I to už je ale minulostí, protože je vám k dispozici elektronická cigareta hqd, která vám při vapování dopřeje skutečný komfort.

Užijte si vapování s elektronickými cigaretami HQD

Jednorázové elektronické cigarety HQD jsou skutečným hitem. Vapování s nimi si užijete, protože se nemusí nabíjet a ani do nich nemusíte doplňovat náplně. Dokonce ani nemají žádné tlačítko, které byste museli mačkat pro nahřívání. Jednoduše stačí potáhnout a můžete rovnou kouřit, respektive vapovat. Zatímco s běžnými cigaretami do sebe dostáváte při kouření dehet a další karcinogeny, zde do sebe dostáváte jen páru s nikotinem. Jde o volbu, která je šetrnější pro vaše zdraví, nebudete smrdět od cigaret a také nikoho obtěžovat kouřením. Už žádné běhání před budovu v ošklivém počasí, tyto elektronické cigarety si můžete užívat kdekoli a kdykoliv. K dispozici jsou vám za výhodnou cenu a to celkem ve 3 provedeních:

  • Jednorázová e-cigareta hqd cuvie: Vydrží až 300 potahů. Obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd wave: Vydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd super pro: Vydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Jak vlastně poznáte, že vám náplň už došla? Jednoduše. Každá e-cigareta má na sobě kontrolku, která začne blikat, když náplň dojde. Pokud milujete ovocné příchutě, tak si tyto e-cigarety zamilujete. Nabízí se vám v mnoha senzačních příchutích, od jednoho druhu ovoce až po zajímavé kombinace, které kombinují například borůvky s malinou, maliny s citronem aj. Nabízí se vám samozřejmě i klasická tabáková příchuť. Elektronické cigarety HQD si můžete pořídit, na mnoha místech, ať už jde o obchody nebo prodejní automaty. Místa k zakoupení najdete na webu HQD.cz. Pokud ve své blízkosti výdejní automat nemáte, můžete si e-cigarety HQD snadno objednat i online a dorazí vám až domů.