Domů / PR / Očista organismu na začátku nového kalendářního roku

Očista organismu na začátku nového kalendářního roku

Nabrali jste během Vánoc pár kilo navíc a rádi byste si nyní dopřáli očistu organismu? Více než nápomocné Vám při tom může být Centrum trvalého zdraví Cordeus.

Udělejte po Vánocích něco pro své zdraví a vyzkoušejte očistu organismu nastavenou přímo Vám na míru

Pod pojmem očista organismu rozhodně není třeba si představovat nic drastického. V žádném případě se nejedná o drastické hladovění. Spíše naopak. K vytoužené postavě Vás dovede pravidelný pohyb a správně zvolená zdravá výživa. Odborníci na zdravu v Centru trvalého zdraví si velmi dobře uvědomují, že metabolismus každého jedince funguje odlišně. Právě proto Vám zde bude připraven jídelníček na míru tak, aby vyhovoval pouze Vám. Více informací o tom, jak funguje Zdravá výživa s programem metabolic balance, si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/. Díky dodržování přesně nastavených stravovacích pravidel můžete docílit posílení energie a vitality. Velmi rychle vyřešíte také trvalé potíže s hmotností. U osob, které se rozhodly pro Zdravou výživu Praha, bylo dokázáno, že díky této terapii mohou zůstat zdraví a fit až do vysokého věku.

Kam až může vést nezájem o Vaše zdraví? 

Bylo by velkým omylem domnívat se, že Zdravá výživa Praha je v době, kdy spousta osob pracuje u počítače v kanceláři, pouhým módním výstřelkem. Špatně složená strava, nejrůznější civilizační vlivy a nedostatek pohybu mohou vést k velkým zdravotním problémům, které se mohou projevovat různými příznaky. U někoho se může dostavit chronické vyčerpání, u jiného zdravotní problémy. Časté je také přibírání na váze, opakované nachlazení, ekzémy či bolesti hlavy. Centrum trvalého zdraví doporučuje očistu lidského organismu kombinovat s ajurvédskou masáží a hydrocolon terapií. Vyzkoušet můžete také jarní detoxikační balíček.