Domů / PR / Oddávejte se aktivnímu odpočinku i sportovním zážitkům v resortu Malevil

Oddávejte se aktivnímu odpočinku i sportovním zážitkům v resortu Malevil

Chtěli byste si užít dovolenou v České republice, ale nechcete se nudit? Pokud máte rádi aktivní relax, sportovní zážitky a krásnou přírodu, měli byste vědět, že v Lužických horách je místo jako stvořené pro vás. Resort Malevil nabízí skvělou zábavu pro rodiny, party kamarádů i firmy. Tento resort v sobě snoubí tolik sportovních a rekreačních aktivit, až vám z toho půjde hlava kolem a to vše v obklopení příjemné přírody, která vám přiroste k srdci. Malevil se nachází jen 20 minut od Liberce a je vhodný jak pro firemní akce, tak i pro příjemnou rodinnou dovolenou nebo tábory.

Zahrajte si golf, nebo byste raději paintball?

Každý jsme jiný, někdo se potřebuje uklidnit a někdo zase vyřádit. Pokud milujete golf, najdete zde velké 18ti jamkové hřiště, které je obtížnější a poskytne vám zajímavé přírodní překážky. Budete hrát a přitom se kochat krásnou scenérií místních kopců. Vybavení pro golf si zde můžete i půjčit nebo zakoupit. Zkušení golfisté zde budou ve svém živlu. Začátečníci i pokročilí mohou zlepšovat své schopnosti a využít zdejší golfové cvičitele a profesionální golfové trenéry.

Milovníci sportu si Malevil okamžitě zamilují. Jsou zde 2 tenisové kurty, squash, beach volejbal, bowling, stolní tenis, badminton, šipky, koně, a mnoho dalšího. Je tu tolik možností, jak se zabavit, že nebudete vědět, čemu se věnovat dříve. nejen dospělým, ale i dětem se tu bude líbit, je to pro ně dokonce i Malevilská ZOO. jde o ideální strategické místo pro celou řadu zajímavých výletů. O ubytování se zde nemusíte strachovat, protože se zde nabízí mnoho způsobů ubytování, od hotelu až po sruby, malevilské chalupy, ale třeba i karavanpark. Pokud hledáte ideální místo pro firemní akce a tembuilding, už ho hledat nemusíte. Celý firemní tým se zde stmelí. Můžete se věnovat i adrenalinovým zážitkům, od paintballu až po offroad dobrodružství. nabízí se zde také prostor pro relax a wellnes, Více informací najdete na https://www.malevil.cz/.