Domů / PR / OKTAGON TV

OKTAGON TV

Jste fanoušky MMA zápasů a nechcete si je nechat ujít? Naše televize vám je všechny nabídne! Jsme u všeho zásadního, co OKTAGON přináší. Máme pro vás přímé přenosy i záznamy z MMA turnajů a zápasů. Po zakoupení předplatného budete neustále v obraze. Využívat můžete například OKTAGON livestream. Zcela zdarma vám přinášíme starší záznamy z již proběhlých zápasů a turnajů. S námi vám neunikne žádné dění kolem Karlose Vémoly, Pavola Langera, Patrika Kincla, Davida Kozmy a dalších hvězd MMA.

Staňte se členem Oktagon.TV clubu

Nabízíme dvě možnosti členství. Aktivovat si ho můžete na 1 měsíc za 74 Kč nebo na celý rok za cenu 886 Kč. Členství v našem OKTAGON TV týmu vám přináší plno fanouškovských výhod. U obou získáte přednostní nákup lístků na OKTAGON, bonusový obsah, možnost pokládat otázky hostům v pořadech, bonusy u Tipsportu, zápasy OKTAGONU uvidíte již 3 dny po turnaji nebo můžete soutěžit o vstupenky do O2 arény. K ročnímu členství navíc získáte naše originální OKTAGON.TV club tričko. U obou platí, že se k ničemu dlouhodobě nezavazujete a můžete své členství kdykoli zrušit.

Pořady a reportáže

Na naší televizi uvidíte veškeré reportáže, které jsme natočili s hvězdami MMA. Dozvědět se v nich můžete třeba něco ze zákulisí Vémolovy šatny, pocity bojovníků před zápasem a mnoho dalšího. Přinášíme vám i některé pořady mezi něž patří například „Na dohled“, v němž se bojovníci svěřují s různými zážitky ze své kariéry, mluví o vztazích mezi bojovníky nebo o tom, jak se stravují. V pořadu „Cesta na OKTAGON“ se zase dozvíte příběhy zápasníků, kteří se stali MMA hvězdami. V dokumentu „Cesta za snom“ nahlédnete zblízka do života jedné z největších bojovnic OKTAGONU Lucie Szabové. V dokumentu tuto usměvavou rodačku z Bratislavy poznáte úplně jinak, než jak ji vídáte v kleci, kde se mění na „Silent Killer“ a dokáže rozpoutat hotové peklo.