Domů / PR / Peněženka je nezbytný pomocník nejen žen, ale i mužů

Peněženka je nezbytný pomocník nejen žen, ale i mužů

Peněženka se stává nedílnou a důležitou součástí každého z nás. Při jejím výběru bereme zřetel nejen na design a vzhled, který se k nám musí hodit, ale důležité je i hledisko praktické. Pokud chceme, aby peněženka vydržela co možná nejdelší dobu, je potřeba vybírat takový druh, který je vyrobený z kvalitních materiálů. Velký výběr naleznete v e-shopu Dejmis.cz, který nabízí dámské i pánské kožené peněženky, které jsou nejen kvalitní, ale i elegantní a praktické.

Jak si vybrat tu správnou peněženku?

Velmi důležitým hlediskem je velikost peněženky, která se odvíjí nejen od jejích rozměrů, ale i počtu přihrádek a to nejen na bankovky a mince, ale také třeba na doklady či kreditní karty. S velikostí souvisí částečně i tvar. Současný trh nabízí celou řadu tvarů, které odlišují peněženky dámské a pánské. Pánské peněženky mají většinou tvar čtverce a mívají menší rozměr. Dámské peněženky můžete vybírat ze dvou typických tvarů. Menší peněženky mají tvar čtverce, větší obdélníku. Dámské peněženky jsou také různě dozdobovány.

Velmi důležitý je i materiál. Mezi oblíbené druhy patří kůže. Pánské i dámské kožené peněženky jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Kůže, oproti jiným druhům materiálu, působí elegantním dojmem a svému uživateli nabízí dlouhou trvanlivost. Peněženky z e-shopu dejmis mají neotřelý vzhled, jsou elegantní, vkusné a praktické a v nabídce naleznete rozmanité barvy. Díky tomu můžete peněženku sladit nejen s kabelkou, ale i s oblíbenými doplňky či s oblečením. Peněženka je, v současné době, nejen praktický pomocník, ale i vkusný módní doplněk. Mezi oblíbené barvy patří černá hnědá nebo béžová. K odvážnějším barvám patří ostře červená, bordó nebo bílá. Jestliže si chcete pořídit peněženku v odvážnějších barvách, je potřeba s ní sladit oblečení a kabelku. Pak je výsledek perfektní a nepřehlédnutelný.