Domů / PR / Plánujete dovolenou?

Plánujete dovolenou?

Vánoce skončily a mnoho lidí se začíná poohlížet po letní dovolené. Když dovolenou zařizujete na poslední chvíli, stane se vám, že mnoho míst, která jste chtěli navštívit, již bude obsazených. Chorvatsko je mezi mezi Čechy nejoblíbenější destinace a jeho popularita mezi lidmi nijak neklesá. Tato krásná země je ideálním místem ke strávení rodinné dovolené, ale i k delšímu pobytu s partou přátel či k romantické dovolené ve dvou. Pokud plánujete dovolenou v Chorvatsku, neotálejte se zařizováním ubytování. Nechcete zbytečně platit cestovním kancelářím? Mrkněte na ubytovanivchorvatsku.cz, kde můžete z pohodlí domova vybírat ze všech typů ubytování. Společnost je v přímém kontaktu s majiteli apartmánů i hotelů a vy tak ušetřené peníze můžete použít třeba na nákup luxusních bikin nebo většího kufru.

Cestu si můžete sami naplánovat

Nespornou výhodou je, že můžete jet vlastním autem do Chorvatska. Dobu odjezdu a celý plán cesty přizpůsobíte dětem a můžete vyrazit třeba na noc, kdy děti velkou část cesty prospí. Nezapomeňte si připravit malé zavazadlo do auta, ve kterém budete mít vše potřebné při ruce. Pro děti si připravte zábavné hry, na internetu naleznete mnoho tipů, jak zabavit děti v autě. Dále si přibalte vlhčené ubrousky, ručník – hodí se navlhčený i suchý, náhradní oblečení. Pro celou posádku je nutné mít dostatek tekutin a jídla. I když nikdo z cestujících netrpí nevolností v autě, Kinedryl raději přibalte. Cesta do Chorvatska sice není dlouhá, ale špatně se vám nebo dětem může udělat kdykoliv.

Apartmán nebo hotel?

Krásné a slunečné počasí v Chorvatsku, teplé a čisté moře, ale také nádherná příroda jsou lákavé, ale mnoho lidí také slyší na levné ubytování a krátkou vzdálenost. Na ubytovanivchorvatsku.cz můžete vybírat z velkého množství apartmánů i hotelů. Pronajmout si můžete také vilu. Apartmány i vily seženete pro různý počet osob. Nic vám tedy nebrání se do této krásné země vydat.