Domů / PR / Pokémoni vám chybí? Sledujte příběhy POKÉMON MORAVIA: OHEŇ A LED

Pokémoni vám chybí? Sledujte příběhy POKÉMON MORAVIA: OHEŇ A LED

Pokémoni jsou tu s námi již více než 20 let a získali si příznivce po celém světě. Kdo by neměl rád inteligentní bytosti, které rozumí lidem a mají nadpřirozené schopnosti. Skoro každý v dětství Pokémony sbíral v podobě kartiček, hrál hry s Pokémony nebo přinejmenším sledoval napínavý seriál. Pokémoni jsou populární mezi všemi generacemi, včetně těch nejstarších. Je hezké uniknout z reality k Pokémonům, sledovat je a užívat si celkovou atmosféru jejich světa. Pokud je teprve objevujete, je hezké poznávat, že existují různí Pokémoni a že přebývají v Pokéballu a disponují mocnými útoky.

Sledujte český seriál s Pokémony

Díky projektu Pokemon Moravia máte možnost sledovat na YouTube zcela zdarma napínavé příběhy ze světa Pokémonů. Nedávno začala druhá série s názvem Oheň a led. Zatímco se mnoho her nebo původní seriál zaměřují hlavně na samotné Pokémony, zde je kladen velký důraz na mezilidské vztahy.

I ve světě Pokémonů lidé navazují přátelství, vztahy nebo mají nepřátele, stejně jako v běžném životě. Zde jsou lidské příběhy mnohem zajímavější, protože jsou zasazeny do světa Pokémonů. Příběhy jsou velmi pěkně graficky zpracované a mohou lidem pomoci v různých sociálních oblastech, včetně lásky, šikany nebo toho, jak se správně vyjadřovat. Pokud nemáte po ruce moc přátel, díky seriálu jich získáte hned několik. mezi hlavní hrdiny patří Akio, Snow, Leonard, Seth a Kiki.

Ve druhé sérii se můžete těšit i na nové postavy, Každý z příběhu je jiný a díky tomu se můžete s každým dalším dílem těšit na něco nového. Shlédněte jeden z dílů na YouTube kanálu a zajisté vás zaujmou natolik, že budete chtít vidět i další. Počet příznivců Pokémonů stále roste, je krásné patřit do tak velké komunity, která má fanoušky po celém světě, užívejte si naplno skvělou atmosféru Pokémonů díky Pokemon Moravia.