Domů / PR / Posílání balíků se spolehlivým přepravcem

Posílání balíků se spolehlivým přepravcem

Fyzické osoby, firmy, instituce a další subjekty posílají balíky. Někdo občas, jiný zcela pravidelně. V balíku lze poslat adresátovi cokoli, od běžných zásilek až po rozměrné či křehké věci, nebo dokonce i živé zvířátko.

bbsZásilková služba spočívá v přepravě zásilky ze jednoho místa na druhé. Zásilkou může být malý balík, ale i rozměrná zásilka. Přepravní službu zajišťuje firma Global Box s.r.o., která spolupracuje s velkými zavedenými přepravci. Díky tomu může každému zákazníkovi zajistit rychlost, komfort a dobrou cenu. Platí to jak při větším množství balíků, tak i při objednání pouze jedné zásilky. Přepravce váš balík vyzvedne na vámi uvedené adrese a expresně jej dopraví na místo určení. Vyhnete se tak nošení balíku na poštu a ztrátě času čekáním ve frontě. Samozřejmou službou je možnost sledování vaší zásilky až k samotnému adresátovi.

Jak poslat velký balík

Víte, jak poslat velký balík? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď – snadno. Na webové stránce balikservis.cz vyplníte požadované údaje, čímž je váš požadavek na přepravu objednán. Objednávat lze i pomocí tabletu či telefonu. Pokud si nejste něčím jisti, nemáte možnost nebo čas se vyplňování věnovat, můžete si přepravu sjednat s operátorem po telefonu.

Nadměrné zásilky

Pro balikservis.cz není problémem ani přeprava nadměrných zásilek v tuzemsku i do zahraničí. Nadměrné zásilky lze posílat na paletách i bez nich. Maximální hmotnost zásilky může dosahovat 700 kg. Nadměrnou zásilkou jsou i kusové zásilky až do velikosti 2x2x3 metry.

Balíky do zahraničí

Kromě tuzemska přepravuje firma zásilky samozřejmě i do zahraničí. S exportem balíků mimo ČR souvisí otázka přepravní doby. Na území ČR je balík dodán adresátovi ještě tentýž den, maximálně den následující. Jeden až dva dny to trvá i na Slovensko, do Německa, Rakouska, Maďarska a Polska. Adresátům v dalších státech je zásilka dodána podle vzdálenosti, ale nikdy to není déle než sedm dní. Balík do zahraničí můžete zaslat tím samým způsobem, jek je uvedeno výše, tedy vyplněním objednávky na webovkách nebo telefonem.

Stejně jednoduché je i placení. Platit můžete okamžitě pomocí platební služby PayU, nebo i běžným bankovním převodem.