Domů / PR / Potěšte druhé dárkovým balením vína

Potěšte druhé dárkovým balením vína

Lahev vína může bývá velice oblíbeným dárkem při nejrůznějších příležitostech. Jelikož je víno všeobecně uznáváno jako královský nápoj, který nejen chutná, ale v rozumných dávkách i léčí, zaslouží si úctu. Tu můžeme projevit jak vínu, tak obdarovávanému krásným dárkovým obalem.

Služba Balík vína

Tuto jedinečnou službu si můžete i předplatit. Jednou z variant je zasílání balíku vín, který obsahuje čtyři láhve vína. Balík vám bude přicházet pravidelně vždy jednou za měsíc na vaši adresu. Nemusíte běhat po obchodech nebo navštěvovat vinotéky, jelikož budete mít zaručenou pravidelnou dodávku kvalitních vín až do své domácnosti. Můžete si tak vychutnat například moravské víno při domácím posezení s rodinou či přáteli. Stejně tak můžete mít ovšem k dispozici dárkové zabalené víno, kterým můžete potěšit někoho ze svých blízkých nebo někoho, kdo umí ocenit jak elegantní obal, tak perfektní vlastnosti vámi vybraného vína.

Druhy vín

Můžete si sami vybrat, jaké víno upřednostníte a jakou lahev si zvolit pro dárkové balení vína. Na výběr jsou jak vína červená, tak bílá. Služba Balík vína nabízí vína z celého světa. Můžete si tak objednat některou z atraktivních značek, nebo vsadit na jistotu a dát přednost vínu z tuzemska. Mezi všemi domácími víny má svou nejdelší tradici i uznání všech labužníků moravské víno. Sadu moravských vín obsahující čtyři lahve tohoto lahodného moku pořídíte za 629 Kč a objednané zboží vám bude dopraveno do vašeho bydliště zdarma. Stejně tak to platí i pro ostatní vína. Sadu čtyř lahví bílých vín z celého světa můžete mít za stejnou cenu, jakou mají vína moravská. Červená vína z celého světa pak ve stejném množství a s dopravou zdarma pořídíte na 679 korun.

Obchodní podmínky

Objednávka na zaslání dárkově zabaleného vína se provádí přímo v internetovém obchodě, nebo prostřednictvím emailové adresy info@balikvina.cz. Stačí se jen rozhodnout a zvolit jednu z možností, tedy zda si přejete balení bílého vína, červeného nebo moravského. Objednané dárkově zabalené víno vám na vaši adresu dopraví kurýrní služba v co možná nejkratší době.