Domů / PR / Potřebujete renovaci hliníkových či ocelových disků? Obraťte se na odborníky

Potřebujete renovaci hliníkových či ocelových disků? Obraťte se na odborníky

Máte na svém automobilu hliníkové nebo ocelové disky a nejste spokojeni s jejich vzhledem, Máte dvě možnosti, můžete je vyměnit nebo je nechat renovovat.Nechcete- li vynaložit finanční prostředky na nákup disků nových, pak je jednou z možností renovace těch stávajících. V úvahu přichází technologie práškového lakování. Také se můžete setkat s pojmem komaxit. Jedná se o ekologický způsob povrchové úpravy, během něhož se nepoužívají organická rozpouštědla ani žádné přísady.

Na koho se obrátit?

Může vám pomoci společnost COLOR STEEL

Jejich prášková lakovna je vybavená plně automatizovanou lakovací linkou, s moderní lakovací kabinou, která umožňuje rychlou výměnu barev. Díky tomu lze realizovat zakázky většího rozsahu i zakázky menší v různých odstínech. V ruční lakovací kabině dochází k lakování zakázek kusových nebo menšího objemu.

Prášková lakovna Ostrava je flexibilní, její zaměstnanci jsou profesionálové, kteří se opírají o dlouholeté zkušenosti společnosti. Svým zákazníkům nabízí individuální přístup. Předností je též důraz, který je kladen na kvalitu práce a mezi priority patří, v neposlední řadě, i dodržování předem domluvených termínů vyhotovení zakázek.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu práškových barev. Nejčastěji používané stupnice jsou RAL, která je nejběžnějším typem a na objednávku pak NCS či PANTONE. Lze si však objednat i odstín, který není v nabídce. Barvy podle lesku si můžete zvolit lesklé, matné, pololesklé či polomatné a dle povrchu pak hladké či strukturní.

Mezi velmi důležité procesy patří také předúprava před samotným lakováním. Díky tomu je pak finální úprava dokonalá.

Nemusíte se starat ani o doprovu, neboť společnost zajišťuje nejen dokonalé zabalení hotové zakázky, ale také její dopravu na vámi udanou adresu.