Domů / PR / Prezentujte svoji firmu kvalitně tištěnými materiály

Prezentujte svoji firmu kvalitně tištěnými materiály

Každý majitel společnosti či firmy ví, že kvalitní prezentace je zviditelnění a rozvoj velice důležitá. Odborně provedený tisk je její součástí. Pokud hledáte odborníky, kteří pro vás vytvoří reklamní materiály na míru, obraťte se na společnost ABC tiskárna, která na svém e-shopu nabízí celou řadu produktů. Objednávat zde můžete 24 hodin, 7 dní v týdnu. Každému zákazníkovi je věnována individuální péče a také ceny jsou velmi přijatelné. Kromě toho v týmu pracují odborníci, kteří vám vždy připraví vše dle vašich požadavků a představ.

Roll upy

Roll upy jsou velmi snadným způsobem, jež pomůže zviditelnit vaši nabídku produktů či služeb. Nejen levný roll up lze využít pro jakýkoli druh akce a do jakéhokoli interiéru či exteriéru. Svému majiteli nabízí celou řadu výhod. Kromě malé hmotnosti, snadné montáže a manipulace je to především atraktivní design. Součástí je i taška, do které jej velmi snadno složíte a přemístíte na potřebné místo. Vybírat můžete z různých variant takovou, která bude vhodná právě pro vás. V nabídce naleznete jak roll upy jednostranné, tak i oboustranné. Základ tvoří kostra, většinou vyrobená z hliníku. Některé varianty jsou nabízené v jedné velikosti, jiné i ve velikostech více.

Prezentační desky

Chcete-li vystupovat jako profesionál, jsou firemní desky na dokumenty samozřejmostí. ABC tiskárna zajistí i tisk firemních desek. Ty můžete využít nejen pro skladování a přenášení dokumentů, ale také jako pořadače. Pro desky si můžete vybrat z několika různých druhů materiálů. Výběr materiálu je důležitý jak pro prezentaci, tak i pro dlouhou životnost.

Katalogy

Chcete-li svým zákazníkům nabídnout ucelený přehled služeb či výrobků spojených s fotografickými materiály a s popisem, pak je tisk katalogů ideální volbou. Jestliže poskytujete užší nabídku služeb nebo se specializujete pouze na několik výrobků a katalog by pro vás byl příliš objemný, můžete si nechat vytvořit brožuru.