Domů / PR / Připravte se ve firmě na přívaly sněhu se správným vybavením

Připravte se ve firmě na přívaly sněhu se správným vybavením

Na zimní období je potřeba se připravit s předstihem, sníh dokáže výrazně zasáhnout do našich plánů a v každém podniku je zapotřebí mít čisté komunikace, které umožní bezpečný pohyb lidí i techniky. Odklízení sněhu pomocí pracovníků s hrably a lopatami je pro většinu firem nemyslitelné, mnohem jednodušším řešením je využít stávající techniku firmy k tomu, aby se sníh odklidil.

Velké množství podniků disponuje vysokozdvižnými vozíky. Jak zajisté víte, s pomocí přídavných zařízení lze vysokozdvižný vozík upravit pro celou škálu činností, od práce s různými atypickými výrobky až po odklízení sněhu. Abyste mohli s vysokozdvižným vozíkem sníh odklízet, budete potřebovat sněhové radlice pro vysokozdvižné vozíky.

Pro pořízení sněhových radlic postačí navštívit web pridavnezariadenia.sk, kde si toto zařízení objednáte. Nabízí se vám vysoce kvalitní přídavná zařízení značek Bolzoni – Auramo a MEYER. Na webu najdete i tabulku, kde si můžete vybrat z různých typů sněhových radlic, vybírat můžete i podle šířky radlice a záběru. Pokud se v přídavných zařízeních příliš nevyznáte, potřebujete více informací nebo poradit, neváhejte se na firmu obrátit, poskytne vám veškeré informace a odpovědi na vaše dotazy.

Sněhové řetězy

Firma vám obstará nejen radlice, ale i můžete si také objednat sněhové řetězy. Vysokozdvižný vozík může mít při velké nadílce sněhu někdy problémy s pohybem, ovšem se sněžnými řetězy se bude snadno pohybovat. Můžete si pořídit sněhové řetězy nejen na vzv, ale i na traktory, nakladače, stroje, čtyřkolky aj. Připravte se na zimní sezónu včas, abyste mohli bez problémů fungovat i za ztížených podmínek.

Pokud budete kdykoliv potřebovat koupit, půjčit nebo opravit přídavné zařízení nebo obstarat příslušenství pro vaší techniku, pokaždé se obraťte na společnost ČEMAT, s.r.o a ta vám ráda pomůže a vyřeší vaše problémy.