Domů / Novinky / Průmyslová těsnění

Průmyslová těsnění

Každý autoopravář, ale i vodoinstalatér a další řemeslníci vám potvrdí, že se při opravě nebo výměně nejrůznějších agregátů se setkávají s poškozeným těsněním. Oprava či výměna vodovodního či plynového potrubí, olejových van, sacích a výfukových systémů u automobilů a dalších zařízení, kde jednotlivé díly nebo celé komponenty přiléhají jeden na druhý a k jejich správné funkčnosti je nutné jejich kvalitní utěsnění, se neobejde bez těsnění.

Ať už se jedná o nejrůznější průmyslová těsnění, nebo automobilová těsnění, můžete se spolehnout na kvalitní výrobky společnosti Kalina industries s.r.o., která sídlí ve Zlíně-Lužkovicích. Díky soustředění veškeré technologie a zkušených pracovníků na jednom místě vyřizuje firma všechny objednávky rychle, kvalitně a za nízké ceny. Do kategorie průmyslových těsnění patří přírubová těsnění pro šroubení nejrůznějších typů a rozměrů, plochá tvarová těsnění, výlisky, výseky, výstřihy, segmentové díly, těsnící pásy a kroužky, ale také například vymezovací podložky.

Výroba průmyslových a automobilových těsnících prvků je založena na naprosté preciznosti a nejvyšší kvalitě. Jsou používány převážně bezazbestové materiály, šetrné k životnímu prostředí. Přesnost jednotlivých těsnění je zajištěna díky nejmodernější technologii, ke které patří zejména vodní paprsek, jímž se těsnění řeže na stroji renomované firmy Flow.

Tento způsob umožňuje řezat nejrůznější materiály a vyrábět dokonale přesná automobilová a průmyslová těsnění. K dalším technologickým zařízením firmy Kalina patří sekací automaty, vyřezávací plotry, rychloběžné lisovací linky nebo zařízení pro elektroerozivní vyřezávání.

Vedle nejrůznějších průmyslových těsnění vyrábí společnost také automobilová těsnění pro všechny typy osobních a nákladních automobilů, ale také pro traktory, motocykly nebo veterány. Pokud máte doma starý automobil, na který nemůžete sehnat potřebné těsnění, stačí se obrátit na společnost Kalina industries, která vám vyrobí jakékoliv těsnění podle zaslaného starého těsnění, nebo jeho otisku, případně pouhého nákresu. Zároveň vám poradí, jaký materiál by byl nejvhodnější.