Domů / PR / Půjčky, konsolidace a nemovitosti

Půjčky, konsolidace a nemovitosti

Půjčování peněz, konsolidace půjček, prodej i nákup nemovitostí, to vše jsou činnosti, kterými se zabývá společnost LEND NOW. Do finančních problémů se může dostat kdokoliv, ale každý takovou situaci řeší různě. Nejčastěji si lidé berou půjčky. Není to žádná ostuda, ovšem půjčení peněz vyžaduj určitou kázeň a disciplínu při splácení. V žádném případě se nedoporučuje řešit vzniklý dluh další půjčkou. To obvykle vede dlužníka do dluhové pasti, která může skončit exekucí na majetek.

Půjčky bez poplatků

Hodně záleží na podmínkách půjčky. Pokud se obrátíte s nezávaznou online žádosti o půjčku na společnost LEND NOW, budete překvapeni výhodami, které poskytuje. Především můžete získat půjčku bez jakýchkoliv poplatků. Princip spočívá v tom, že Lend Now ihned osloví vhodné společnosti, banky i soukromé společnosti, které půjčky poskytují. Z celkového počtu žádostí je schváleno 90 % a snahou je vyhovět žadatelům v co nejkratším termínu. Pokud by požadované finanční prostředky nebyly dostupné, navrhne Lend now jiné vhodné čerpání peněz.

Konsolidace půjček

V případě zadluženosti nabízí Lendnow.cz tzv. konsolidaci půjček. Pokud máte více půjček, znamená konsolidace velkou úlevu. Všechny půjčky jsou sloučeny či spojeny do jedné. Funguje to tak, že vám Lond now spočítá a následně vyplatí všechny vaše závazky vůči věřitelům a poskytne vám půjčku novou, jejíž výše se rovná součtu všech vašich dosavadních půjček. Místo několika smluv budete mít pouze jednu, takže měsíčně budete platit pouze jednu splátku a ušetříte na úrocích a poplatcích.

Další služby

Pokud potřebujete prodat nemovitost nebo chcete nějakou nemovitost koupit, o vše se rovněž postará Lend now. Prodej nemovitosti bude pro vás mnohem výhodnější, než kdybyste se obrátili na realitní kancelář nebo chtěli prodávat nemovitost sami. Lend now vám ušetří čas i peníze a postará se i o jednání s eventuálními kupci. Stejně tak je výhodný nákup nemovitosti. Stačí sdělit vaše představy a požadavky a LEND NOW vám nabídne několik tipů. Pokud se pro některou nemovitost rozhodnete, sjedná vám schůzku s prodávajícím, abyste si mohli danou nemovitost prohlédnout a postará se o veškeré formality.