Domů / PR / Rapper Morpheus je zpět

Rapper Morpheus je zpět

Letošní rok je pro příznivce českého rapu opět o něco více živější , neboť se zpět vrátil rapper Morpheus.
Tento rapper byl vidět převážně v roce 2017,kdy zároveň odstartoval svou kariéru a největší rozruch vzbudil jeho videoklip „proč nežít“, který patřil mezi 20 nejsledovanějších videoklipů  roku 2017.Rapper Morpheus však nechtěně přerušil slibně nastartovanou kariéru. Byl totiž zadržen na svobodě za nelegální obchod a neoprávněné držení zbraní. Soud mu vyměřil trest v trvání 4,5 roku nepodmíněně a byl přesunut do věznice s nejvyšší ostrahou.

Čas utekl a Morpheus se vrátil nazpět s velmi precizními a propracovanými texty, které mj. obsahují jeho nové písně a díky tomu, opět budí velikou pozornost a zájem rapových nadšenců.
Nikdo však vskutku nečekal, že se do rap dráhy navrátí tak rychle zpět a bude mít opět takovou sledovanost. Morpheus je téměř čtyři měsíce na svobodě a již vydal čtyři songy na svém youtube kanálu. Fanoušci sdílejí názory, že je to někdo zcela jiný, kdo opustil brány věznice.


Každopádně drtivá většina si chválí jeho výjimečnou tvorbu, o které jsme se sami přesvědčili. Poslechli jsme si jeho čtyři nové skladby a rozhodně se jedná o velice kvalitní a melodické písně. Jeho styl je sice přinejmenším jiný, ale náš názor je na věc takový, že mnohem lepší, než kdy dříve. Navíc rapper Morpheus plánuje vydat v průběhu tohoto měsíce videoklip, který má obsahovat unikátní záběry , „které by chtěl každý “ ,ale nikdo je nemá.

To je vše co nám napsal jeho manažer a rozhodně se těšíme dvojnásob, potom co jsme měly tu možnost vidět alespoň screeny z tohoto nového videoklipu. Je zapotřebí podotknout, že se jedná o skutečně tvrdý rap, ze světa zločinu (narkomanů, drog, pouličních rvaček, prostituce, přepadení a jak jinak než zbraní.)
Pokud jste fanoušky tvrdého a opravdového rapu, tak rozhodně si přehrajte songy od rappera Morpheuse.

Zde jsou Morpheusovo čtyři nové skladby:
MORPHEUS – V MÉM SVĚTĚ

MORPHEUS – RAP HARD

MORPHEUS – JÍZDA

MORPHEUS – ANI JEDEN GRAM

Rapper Morpheus sociální sítě
E-shop : https://www.mrphs-gear.cz/
Instagram : https://www.instagram.com/morpheustopbooking/
Facebook : https://www.facebook.com/fastmoneyfastlife/