Domů / PR / Se špionážní kamerou můžete vidět věci, které jste ani netušili

Se špionážní kamerou můžete vidět věci, které jste ani netušili

Nikdo z nás nemůže být všude a pokud vás zajímá, co se děje na různých místech v době vaší nepřítomnosti, nabízí se vám snadná metoda, jak to zjistit. Tou metodou je nainstalování špionážní kamery, která zaznamená naprosto všechno, co byste vy nezaznamenali.

Cílem špionážní kamery je udělat kvalitní obrazový záznam bez toho, aniž by kdokoliv zaznamenal její přítomnost. Pokud toužíte po vlastnictví špionážní kamery, investujte do fotopasti. Jedná se o velmi pokročilý technologický skvost, který využívá celá škála lidí, od přírodovědců až po majitele nemovitostí nebo bezpečnostní služby. Fotopast sice není miniaturní velikosti, ale je velmi nenápadná. Zatímco běžné kamery si lze všimnout již z dálky, fotopast nemusíte poznat ani na pár kroků a to díky jejímu dokonalému maskování.

ed760047ecc77c089507c0d4111867446be805cc_slide4

Skryta všem zvědavým pohledům

Původně fotopasti sloužily zejména pro pozorování divokých zvířat, která by byla z lidské přítomnosti vyděšená. Fotopasti jsou v kovovém vysoce odolném pouzdře, které je perfektně maskované texturou, se kterou si fotopasti na stromě ani nevšimnete. Fotopast dokáže okamžitě vyfotit naprosto jakýkoliv objekt, který se dostane do snímané oblasti. Neunikne ani drobná zvěř a rychlost záznamu je bleskurychlá, stačí zlomek vteřiny, aby byla pořízena detailní fotografie ve vysokém rozlišení. Tato špionážní kamera umí ovšem zaznamenat i video. Zachycení snímků je možné i v noci, takže fotopast nelze obelstít.

Další výhody fotopastí

Fotopasti jsou neuvěřitelně odolné, nejedná se o křehkou elektroniku, kterou kdejaký náraz nebo výkyv teplot vyřadí z provozu, ale naopak o odolné přístroje, které jsou stvořené pro umístění v exteriéru. Mohou být venku celoročně a nepřízeň počasí nijak nenaruší jejich funkčnost nebo životnost.

Jak fotopast použít

Fotopast můžete umístit naprosto kamkoliv, od přírody až po vlastní pozemek. Instalace je velmi rychlá a snadná. Po umístění začne okamžitě fungovat a vše zaznamenávat. Snímky se ukládají na paměťovou kartu. Lze si je následně snadno prohlížet přímo na fotopasti nebo v počítači. Některé modely vám mohou dokonce zasílat pořízené snímky na email nebo jako MMS.