Domů / PR / Slevové kódy šetří vaše finance

Slevové kódy šetří vaše finance

Také rádi nakupujete a o to větší radost při nakupování máte, pokud můžete ještě ušetřit? A někdy je to docela zajímavá a lákavá částka. Pomohou vám k tomu slevové kódy.

Jak slevové kódy používat

Slevové kódy jsou speciální znakové kódy, které se skládají z písmen, číslic nebo jejich kombinací a nabízejí procentuální slevy na konkrétní druhy zboží nebo na celý nákup. Další možností slevy je konkrétní částka. Informace o příslušné slevě a podmínkách, které je, pro její použití nutno splnit, naleznete vždy u kódu. Slevový kód zadáváte před ukončením nákupu do políčka s nápisem „Slevový kód“. Sleva vám bude odečtena z celkové nákupní ceny.

Slevhouse

Slevhouse.cz je slevový portál, který nabízí každý den nové a aktuální slevové kupóny do celé řady oblíbených obchodů. Za všechny jmenujme například Alza, SCONTO nábytek, Deichmann, Tescoma, Tchibo, Kasa či Euronic.

Nakupování se slevhouse je velmi jenoduché, stačí si vytvořit účet a ihned můžete využívat celou řadu exkluzivních výhod, které tento portál nabízí. Postačí vám pouze zadat vaši e-mailovou adresu a již můžete nakupovat se slevou a navíc v klidu a pohodlí vašeho domova.

 

  • A na co vše lze slevové kódy uplatnit?

Kódy můžete použít na nákup módního oblečení, obuvi, kosmetiky, parfémů, šperků, hodinek, elektroniky, sportovních potřeb, prostředků k péči o zdraví nebo třeba nábytku.

Velmi oblíbené jsou i slevové kódy v oblasti cestování a to nejen pro pobytové a poznávací zájezdy, ale i first či last minute zájezdy, nákup adrenalinových zážitků či při sjednávání cestovního pojištění.

 

  • Zajímavý doplněk

Portál nabízí i zajímavý doplněk, díky kterému získáte pohodlný způsob, jak zjistit aktuální slevové kódy pro jednotlivé internetové obchody. Postačí jej aktivovat jedním klikem ve Vašem prohlížeči Google Chrome – slevhouse.cz/doplnek. Díky tomuto doplňku ihned víte, které slevy jsou momentálně aktuální.