Domů / PR / Šňůrky na krk nesmí chybět na žádné konferenci

Šňůrky na krk nesmí chybět na žádné konferenci

Každý účastník konference, workshopu či jiné podobné akce ví, že nedílnou součástí rozlišení návštěvníků jsou lanyardy – šňůrky na krk s různou délkou, šířkou a potiskem, popřípadě doplněné o jmenovku. Jde o jeden z nejvíce rozšířených propagačních předmětů.

Šňůrky na krk mají ve své podstatě velmi jednoduchou funkci. Drží visačku či jiný předmět tak, aby byl na očích. Když vstupujete do míst s omezeným vstupem, je šňůrka na krk s visačkou tím nejjednodušším rozlišovacím prvkem oproti ostatním lidem.

Výhodou lanyardu je, že jde o velmi univerzální předmět. Kromě klasické visačky se na něj tak může připevnit i cokoli jiného, například klíče nebo teleskopický roller, na něž lze opět upevnit další věci.

Šňůrky na krk podle vašich představ

Firmy si mohou nechat vytvořit layardy přesně podle svých představ. Protože jde o velmi jednoduchý, potřebný a zároveň viditelný předmět, slouží často jako ideální reklamní plocha s velmi nízkými náklady. Jestli si firma nechá dodat základní šňůrky na krk v libovolné barvě bez potisku, nebo si je barevně přizpůsobí svému korporátnímu stylu a obohatí o název firmy či logo, není z hlediska nákladů příliš velký rozdíl. Firmy proto zpravidla volí právě druhou možnost.

I jeden nový klient, který si název společnosti zapamatoval na základě nápisu na lanyardu, se může společnosti vyplatit více, než kdyby žádný potisk na šňůrce na krk nebyl.

Barva, potisk i šířka na přání

Na lanyardu lze kromě již zmíněné barvy a libovolného potisku zvolit také šířku, popřípadě délku. Základní úzké šňůrky na krk pro běžné použití dokonale postačují, ale například při zavěšení klíčů by mohlo docházet k jejich nadměrnému namáhání a následnému třepení. Proto je třeba volit šňůrky na krk vždy podle jejich užití.

Pokud plánujete akci, v jejímž rámci budete lanyardy využívat, kontaktujte reklamní agenturu Propaq. Pomůže vám vybrat ideální šňůrky na krk na míru a následně vám je dodá za výhodných podmínek.