Domů / PR / Speciální lepící pásky

Speciální lepící pásky

Lepící pásky slouží k nejrůznějším účelům a v různých oborech lidské činnosti. Používáme je v domácnosti, ale největší využití nacházejí v obchodním prostředí, kde se používají zejména ve skladech. Také ve výrobních podnicích je nutná speciální lepící páska k balení hotových výrobků připravených k expedici. Vedle elektrospotřebičů, nářadí, různých náhradních dílů a předmětů denní spotřeby, se speciální lepící páska používá také v potravinářském průmyslu k balení potravin.

Sortiment firmy Jarico

Tato firma působí na trhu již téměř 30 let a od počátku se zaměřuje na oblast obalových materiálů, ale také na materiály hygienického, čistícího nebo úklidového charakteru. Ve své činnosti se firma snaží pohotově reagovat na potřeby zákazníků jednak z řad široké spotřebitelské veřejnosti, a jednak z řad výrobců a poskytovatelů služeb. Vedle speciálních lepících pásek jsou v nabídce firmy i standardní lepící pásky.

Další výrobky firmy Jarico

Jedná se vesměs o velice žádané výrobky, jako jsou například hygienické a čistící prostředky, průmyslové obaly, dárkové obaly či bio obaly. K obalové technice patří také balící papír, motouzy, etikety a etiketovací kleště, sáčky a pytle na odpadky, tašky či různé druhy potravinových a jiných fólií. Nechybí ani bio nádobí a bio příbory, plastové misky, kbelíky a vaničky, gumičky a potravinářské nitě, papírové ubrusy a prostírání, či jednorázové hygienické a ochranné oděvy.

Druhy speciálních lepících pásek

Mezi hlavní produkty firmy Jarico patří speciální lepící pásky. Na výběr je celá řada druhů:

  • Lepící páska černá – páska široká 50 mm je dodávána na trh v délce 50 metrů a je opatřena vodící tkaninou
  • Lepící páska krepová – v nabídce je rovněž 50 metrové balení pásky široké 19 mm, ale také varianta 25, 30 a 50 mm šíře
  • Lepící páska oboustranná má rozměry 50 mm a 25 metrů
  • Lepící páska stříbrná – tato speciální lepící páska o rozměrech 50 mm/50 m má vodící tkaninu a vyniká pevností.