Domů / PR / Stylová pánská móda

Stylová pánská móda

Móda, vkusné oblečení či zajímavá obuv nemusí být pouze výsadou žen. I pánové se mohou oblékat stylově a moderně. Nemusí to být žádné módní výstřednosti, ale především by měl každý můž být hezky upraven, pánské oblečení by mělo dokonale padnout a jednotlivé součásti by měly vkusně ladit. Prvořadá je čistota, vkus a elegance, což by měly být základní atributy v oblékání každého muže bez rozdílu věku. Pánové by se prostě měli oblékat tak, aby působili dobře pro své okolí, ale aby i sami měli dobrý pocit.

Oblečení

full_img_755481Šatník každého muže by měl obsahovat oblečení pro jakoukoliv příležitost. Základem jsou kalhoty, saka, bundy, mikiny, svetry a další druhy oblečení, které lze nosit jak do práce, tak ve volných chvílích. Neměl by chybět ani klasický pánský oblek. V dnešní době se oblek nosí i ve všedních dnech, neboť je nepostradatelnou součástí oblečení mužů pracujících například v důležitých institucích, v renomovaných firmách nebo v bankách. Podobnou funkci splňují i samostatné kalhoty a k nim vhodně zvolené sako.

Pro chvíle volného času se hodí sportovně laděné pánské jarní a letní oblečení. I v současnosti jsou oblíbené stylové kožené bundy nejrůznějšího střihu. Módním trendem u mladých mužů jsou mikiny s kapucí.

Džíny

V dnešní době si žádný mladík ani zralý muž nedokáže svůj šatník bez džín představit. Pánské džíny jsou ve stylu regular, slim fit nebo loose fit. Barvy jsou tmavé i světlé a problémem nejsou ani džíny trhané. Ze střihů lze vybírat rovné, úzké, mrkváče, volné, zúžené i zvony. Záleží na vkusu a citu, ale hlavně musí džíny dokonale padnout. Mezi oblíbené značky patří Diesel, Lee, Levis, Wrangler a další.

full_img_750177

Boty

U dnešních mužů převládá sportovní obuv různých značek a provedení. Do společnosti jsou určeny především klasické kožené polobotky, které musí být vždy čisté a vzorně naleštěné. Pánské boty nejenže doplňují celkové oblečení každého muže, ale jsou i jeho vizitkou. Pánové to mají s výběrem a skladováním bot jednodušší než ženy, jelikož si obvykle vystačí se dvěma páry na léto a se dvěma na zimu.

full_img_757362