Domů / PR / Taktická zařízení Durabook

Taktická zařízení Durabook

Hledáte odolné notebooky, tablety nebo taktická zařízení? V takovém případě je vhodné se obrátit na profesionály. Taktická řešení Durabook představují jeden z nejefektivnějších způsobů jak si poskládat své vlastní taktické zařízení podle potřeb.

Díky využívání systémů „Key Common Blocks“ se tato zařízení dají velice snadno přizpůsobit požadavkům zákazníka. Díky tomu se vám do rukou dostane specifický produkt, který bude naprosto odpovídat vašim představám a bude splňovat veškeré požadavky. Díky tomuto systému je navíc jeho výroba velice jednoduchá, efektivní a časově úsporná.
tablet-ca10
Základní struktura taktických zařízení se skládá z pěti hlavních modulárních návrhů. Mezi ne patří inteligentní displej, CPU deska, nosná deska, power board a I/O deska. Přidáváním dalších rozšiřujících komponentů je možné vytvářet specifická zařízení, která se dělí do tří skupin Panel PC, Box PC a Smart Displej.

tactiacal-box-pc

Tento systém poskytuje hned celou řadu výhod. Taktická zařízení Durabook poskytují velice rychlé řešení požadovaného výsledku. Díky efektivitě výroby, rychlosti a snadnosti se jedná o cenově dostupný produkt s velice snadným přizpůsobením individuálním požadavkům zákazníka. Veškeré produkty jsou 100% v souladu se specifikací. Navíc je možné opatřit je specifickým montážním řešením tak, aby měl zákazník s jejich montáží co nejmenší starosti. Díky tomu je tento systém možné umístit takřka kamkoliv, nejčastěji však do armádních vozidel. Samozřejmostí je splnění armádních standardů co se technologií a odolnosti týče. Díky mnohaleté praxi je navíc spoleh, že použitá řešení jsou efektivní, jednoduchá a funkční.

Veškerá zařízení jsou odolná proti otřesům a pádům a mohou čelit extrémním teplotním vlivům v záporných i kladných hodnotách. Jejich povrch splňuje stupeň ochrany IP67 a proto jsou vhodné pro vojenské účely a lze je použít i v těch nejextrémnějších podmínkách, jaké si jen dokážete představit. Od značky Durabook oceníte rovněž odolné tablety do extrémních podmínek.