Domů / PR / Ubytujte se v pražském hotelu Emblem a nechte se hýčkat jeho luxusním prostředím

Ubytujte se v pražském hotelu Emblem a nechte se hýčkat jeho luxusním prostředím

Jste stále na cestách? Mnoho lidí míří do Prahy a není divu, jde o nejlepší místo pro zábavu, objevování i byznys. Celý zážitek z návštěvy hlavního místa nejvíce ovlivní místo, kde se necháte ubytovat. Mnoho lidí míří do neznámých hotelů, kde jsou často zklamáni jejich vzhledem i službami. Pokud chcete mít jistotu, že se vyspíte jako v bavlnce a budete obklopeni luxusním prostředím a nadstandardními službami, vyrazte do hotelu Emblem, který se nachází v centru Prahy.

Čím vás hotel Emblem potěší?

Pokud je vaším cílem hotel Staré Město, Emblem je nejlepší volbou. Již exteriér hotelu působí prestižním dojmem a jakmile zavítáte do interiéru, zahrne vás luxusním prostředím a příjemným personálem. Hotel najdete na adrese Platnéřská 19 a nabízí vám 59 krásných pokojů, které jsou rozdělené tak, abyste si mohli vybrat takový, který bude odpovídat vašim představám. Jelikož je hotel situován na strategickém místě, můžete odsud vyrážet na prohlídky Prahy nebo třeba za obchodem.

Stále žádanější jsou obchodní snídaně Praha a hotel vám je nabídne prostřednictvím své restaurace George Prime Steak. Jestliže se potřebujete sejít s významnými klienty nebo třeba obchodními partnery, prostory restaurace jsou vám pro obchodní snídaně zcela k dispozici a to v době od 7 do 10 hodin. I když se mnoho lidí chodí do hotelu pouze vyspat, zde se vám nabízí i příjemné vyžití přímo v prostoru budovy. K dispozici jsou vám zde salon, salonek, kuřácký salonek, kuchyňka i herna. Pokud jste si sem přijeli odpočinout nebo potřebujete relaxaci po dlouhém dni, nemusíte hledat Wellness Staré Město, nachází se totiž přímo v hotelu. V nejvyšším patře jsou vám k dispozici relaxační lázně, kde můžete vklouznout do vířivky, užívat si páru, saunu, Kneippův chodník i střešní terasu. Pokud máte přebytek energie, můžete navštívit místní fitness. Zjistěte více informací o hotelu Emblem přímo na jeho webových stránkách Emblemprague.com.