Domů / PR / Únikové hry jako adrenalinová forma zábavy

Únikové hry jako adrenalinová forma zábavy

Nový typ adrenalinové zábavy, to jsou únikové hry Ostrava. Úniková hra je u nás zatím neokoukaný, zcela nový druh interaktivní zábavy. Pokud se řadíte mezi ty, kteří mají rádi řešení tajuplných a napínavých záhad a skrytých hádanek, přijďte se pobavit.

Musíte zapojit logiku, která bude vaší zbraní, důvtip, který vám pomůže vyřešit hádanky i rébusy a všechny své schopnosti. Pokud máte kuráže na rozdávání a jste schopní spolupracovat týmu, v riskantních adrenalinem nabytých mnohdy vypjatých situacích, únikové hry Ostrava jsou pro vás tím pravým způsobem skvělé zábavy.

The Chamber

Jak by se mohlo na první pohled zdát, hra nezávisí pouze na vašich vědomostech nebo třeba na vašem věku. The Chamber Ostrava má své únikové hry vytvořeny jako pobavení pro všechny, a to bez rozdílu věku, pohlaví, profese či vzdělání. Hra se hodí pro přátele, zamilované páry, skupinky z adaptačních kurzů, pro stmelení členů rodiny a teambuildingové akce. Pokud hledáte adrenalin, vzrušení a pobavení pro sebe i svoji partu přátel v Ostravě, neváhejte zajít. Pokud stále nevíte, o co vlastně jde, jen vám tento koncept zní povědomě, v únikové hře jde zejména o to si ji užít se vším všudy. Velmi nečekané úkoly v rámci stanoveného limitu přináší ten pravý adrenalin.

Kde se vzaly únikové hry?

Původně byly po celém světě, žijící ve světě internetu a byly velmi oblíbenými počítačovými hrami. Pomocí různých klíčů a rébusů jste se museli dostat ven. Zde můžete vše zažít prostě na živo. Na rozdíl od hraní známých videoher zde dostanete daleko víc. Tyto únikové hry jsou zasazeny do našeho skutečného prostoru a času. Můžete si na ně sáhnout, cítit je a zažít je na vlastní kůži. Nejde tedy o žádné prostředí, které je tvořeno pouze pomocí virtuální reality.

Časový limit 60 minut je plný zábavy, kdy je nutné se pomocí své logiky, nápadů, důvtipu, ale i týmové spolupráce dostat naprosto ven z místnosti, kde se během hry nacházíte. Každá hra je jiná a je naplněna nečekanými propracovanými úkoly, překážkami a problémy, které pouze čekají na to, až je vy sami a také v rámci tým zdoláte. Posunujete hranice svých možností. Úkolem je rozluštit jednotlivé rébusy a šifry, vyřešit různé záhady, bravurně týmově spolupracovat a dostat se ven.