Domů / PR / Uvažujete o stavbě pergoly?

Uvažujete o stavbě pergoly?

Pergoly se staly oblíbenou součástí mnoha zahrad a mnozí stále více objevují přínosy, které pergoly mají. Pergola může sloužit k rodinným sešlostem, k posezení s přáteli nebo jen k relaxu s knihou. Nezabrání vám venku sedět ani letní déšť, pod pergolou jste v suchu a současně si užíváte čerstvého vzduchu. Na trhu existuje několik druhů pergol a pokud nad jejich výběrem tápete, obraťte se na společnost Kolář – stínící technika, kde vám ve všem ochotně pomohou.

Znáte všechny výhody pergoly?

Pergola vás chrání nejen před deštěm, ale také před prudkými slunečními paprsky. Do pergol společnosti Kolář, můžete nechat zabudovat světla. Ta vám umožňují užívat si posezení i za horkých letních nocí. Pergoly mají elegantní vzhled a nijak nenaruší ráz vaší zahrady nebo domu. Vzduch uvnitř příjemně cirkuluje, přesto společnost nabízí možnost zabudování svislých clon, které pomohou udržet část tepla při chladnějším počasí. Pokud netoužíte po pergole, další alternativou, jak dosáhnout příjemného stínu v horkých dnech je pořízení markýzy.

 

Pod markýzou je v létě příjemně

Markýzy Praha pořízené společností Kolář jsou hned tři druhy.

Kloubové markýzy

Nejoblíbenější variantou markýz pořizovaných v Česku jsou právě kloubové markýzy. Jsou jednoduché a pořídíte je za velmi příznivou cenu. To však nic neubírá jejich špičkové kvalitě. Vysouvání probíhá díky předepnutým ramenům. Látka je navinutá na hřídeli.

Kazetové markýzy

Pokud toužíte po luxusu a vyšším komfortu je pro vás správná volba kazetové markýzy Mladá Boleslav společnosti Kolář. Pod nimi jste nejen chráněni před slunečním zářením, ale také vyzdvihnou ráz vašeho domu nebo zahrady.

Boční markýzy

Boční markýzy jsou ideální, pokud nestojíte o zvědavé pohledy sousedů nebo kolemjdoucích. Chráněni jste také před větrem a sluncem. Boční markýzy se ovládají pouze manuálně za pomoci madla.