Domů / PR / Užijte si vzrušující erotickou masáž

Užijte si vzrušující erotickou masáž

Příjemná atmosféra, krásná a vzrušující slečna a tolik potřebné uvolnění, to vše poskytují erotické masáže. Na rozdíl od klasické masáže je jejich hlavním cílem navodit sexuální vzrušení. Někdy může sloužit k předehře, jindy zase k celkovému příjemnému pocitu. Chcete i vy zažít příjemné a vzrušující uvolnění?

Erotické masáže pro každého

Erotickou masáž si mohou užít opravdu všichni, muži i ženy. Nejsou nijak omezeny věkem, může si jí vyzkoušet opravdu každý. Pomáhá hezky uvolnit celé tělo, navozuje příjemné pocity, nabudí tělo novou energií. Používají se různé masážní techniky, které jsou určeny pro erotické účely. Využívají se pro ně teplé masážní emulze, zažíváte příjemné vzrušení a relaxaci.

Erotické masáže praha mohou pomoci od uvolnění stresu či napětí. Liší se od klasických masáží, neprovádí se obvykle s ručníkem okolo pasu, který zakrývá intimní partie. Masírovaná osoba je nahá a masírují se oblasti okolo slabin a intimní části těla. Někdy může být i masér nahý či jen spoře oděný. Zaměřuje se na erotogenní zóny, které poskytují příjemné uvolňující pocity.

Vyzkoušejte nuru masáže

Erotic massage prague nabízí několik druhů masáží, klasickou erotickou masáž, mýdlovou masáž, masáž lávovými kameny, tenga egg nebo také nuru masáže, které jsou velmi vyhledávané a oblíbené. Jde o tradiční japonskou masáž, která poskytuje příjemný smyslový požitek, plný vzrušení a jemných doteků. Slovo Nuru pochází z japonštiny a znamená kluzký nebo mazlavý.

Při tomto druhu masáže se využívá speciální Nuru gel, který je vyrobený z japonské řasy Nori. Jde o gel, který má svou speciální a jedinečnou konzistenci. Pomalu schne a podporuje ještě delší požitek z masáže. Jde o dotek těla na tělo, tření intimními místy. K masáži se využívá celá váha těla a umí příjemně prokrvit pokožku, svaly i vnitřní orgány.