Domů / PR / Věděli jste, že i v době dnešních moderních strojů jsou multikáry stále oblíbené?

Věděli jste, že i v době dnešních moderních strojů jsou multikáry stále oblíbené?

Jaký je vlastně původ multikár?

První multikára byla vyrobena již v roce 1958 a v té době nikdo nečekal, že ještě v novém tisíciletí bude tento model vůbec existovat, natož se těšit takové oblibě jako dnes a navíc, že se dostane ze své „rodné země“ – z Německa za hranice až k nám.

Čím to, že se multikáry „dožily“ až do této doby?

Odpověď na tuto otázku je docela jednoduchá – multikáry se totiž dostanou i do takových míst, kam byste se s „obyčejným“ osobním automobilem nikdy – anebo opravdu hodně stěží nedostali. Navíc jejich motor je pyšní docela úctyhodnou výkoností – což by tedy na první pohled rozhodně nikdo do tohoto mohutného stroje neřekl. Proto je jeho využití variabilní – jak v zemědělství, v odpadovém hospodářství či při údržbářských pracích, tak v podnicích a mnoho dalších odvětvích.

Čeká multikáry „zářná“ budoucnost?

Skutečnost, že ještě v dnešní době vznikají stále nové a nové modely naznačuje, že éra multicar ještě v žádném případě neskončila a že se můžeme těšit ještě na dlouhý „život“ tohoto německého stroje. Samozřejmě – stejně jako doba jde dopředu, tak i vzhled původní multikáry se výrazně změnil, nicméně každý model si přísně zachovává norma základního návrhu.

Stejně jako je v průmyslu oblíben multicar, existuje i další stroj s názvem Scrubmaster, který velkou měrou pomáhá při úklidu hal, výstavních ploch, obchodních center – prostě velkých ploch, které musí být udržovány v čistotě a udržet si reprezentativní vzhled. Tenhle podlahový mycí stroj by neměl chybět v žádném větším podniku, jelikož ušetří spoustu práce uklízečkám. Manipulace i úklid jsou naprosto jednoduché, což je způsobeno jeho nízkou hmotností a skladností.

A to jsou pouze dva z námi oblíbených strojů, které dokáží ulehčit práci. Pokud jste do této doby jen uvažovali o jejich pořízení, teď již neuvažujte a „směle do toho“.