Domů / PR / Víte, jak na graffiti? Sprejeři už nemají šanci!

Víte, jak na graffiti? Sprejeři už nemají šanci!

Velká bitva, Jan Žižka či pietní akt k uctění válečných veteránů. To vše se pravděpodobně vybaví Pražanovi, když se řekne Národní památník na Vítkově. Vzhledem k významu, který tento památník představuje, je přitom nad Slunce jasnější, že je zapotřebí jej udržovat v tom nejlepším možném stavu a čistotě. Bohužel, občas tuto údržbu zkomplikují neočekávané vnější vlivy, na které je potřeba urychleně reagovat. Například v podobě nelegálních sprejerů.

Nelegální sprejeři působí po celém městě a nikdo si nechce nechat jejich výtvorem hyzdit svůj majetek příliš dlouho. V případě národních památek je však potřeba jejich rychlého a precizního odstranění ještě urgentnější. Proto jsou v takovém případě povolávány osvědčené profesionální firmy, které disponují prvotřídní technikou.

Díky jejich znalostem, technologii a šetrným postupům, se pak daří téměř nemožné. Graffiti mizí do posledních stop a povrch tento zásah nijak nepoznamená. A co je pro účinnost práce nejdůležitější? Jak na svých stránkách uvádí jedna ze specializovaných firem, jde zejména o rychlost, vhodně zvolené prostředky a také preventivní ochranu v podobě tzv. antigraffiti nátěrů.

Je jasné, že pozornosti sprejerů neujdou ani památníky a památky či jiné významné stavby. Je však dobré vědět, že proti takovéto nežádoucí pozornosti existuje účinná ochrana a že ji můžete využít i vy. Trápí vás také sprejeři? Zadejte si do vyhledávače výraz odstranění graffiti a povolejte na pomoc profesionály!