Domů / PR / Vyberte si kvalitní disky na váš automobil, které budou náležitě odolné

Vyberte si kvalitní disky na váš automobil, které budou náležitě odolné

U výběru disků na automobil rozhoduje mnohdy nejen cena, ale také materiál a estetické provedení disků. Přemýšlíte, jaký typ disků je pro vás tím pravým? Poradíme vám.

Disky

Disky plní několik důležitých funkcí. Nejenže jsou praktickým vybavením automobilu, ale dokážou jeho vzhled náležitě změnit. Kvalitní disky se zajímavým designem automobil ozvláštní a přidají mu na osobitém vzhledu. Vybírat si disky však můžete nejen na základě designu, ale také podle jejich materiálu a odolnosti.

Výběr

Při výběru máte nejčastěji možnost pořídit si disky hliníkové či ocelové. Hliníkové disky jsou mnohem lehčí než ocelové. Ocelové disky jsou však odolnější vůči mechanickému poškození. Ocení jej především začínající řidiči. Hliníkové disky se mohou snadno poškodit při neopatrných nárazech. Pokud patříte mezi opravdové fajnšmekry, můžete přemýšlet i o diskách ze slitiny hořčíku. Tyto disky jsou nejlehčí, s čím se pojí také nejdražší cena. Používají se nejčastěji pro závodní auta, ale sehnat se dají i pro auta osobní.

Estetika

Pokud vybíráte disky na základě jejich estetiky, budou se vám více zamlouvat alukola. Vybrat si u nich totiž můžete opravdu zajímavé designy, pochromování, které působí luxusně či stovky druhů barevných odstínů. Ty mohou sloužit ke sladění s vozem či vyzdvihnutí kontrastu. Kola plechová lze vylepšit plastovými poklicemi, které vzhled elektronů jen imitují.

Rozmanitý výběr

Pokud se pouštíte do výběru disků a hledáte kvalitu a rozmanitost, zavítejte na stránky superdisky.eu. Zde na vás čeká rozmanitá nabídka disků, různých designů a typů. Stačí si jen vybrat ty ideální právě pro váš automobil. Zvolit si můžete například disky bmw, mercedes, Barracuda apod. Vsaďte při výběru disků na kvalitu, zajímavý design a dobrou odolnost.