Domů / PR / Vydejte se do Nízkých Tater a užijte si překrásnou dovolenou

Vydejte se do Nízkých Tater a užijte si překrásnou dovolenou

Nízké Tatry patří mezi nejkrásnější místa Slovenska. Na této zemi je skvělé, že ji máme velmi blízko a vydat se sem je rychlé a nenáročné. I když je v České republice také mnoho krásných míst, zřejmě nikde nenajdete tak divokou a nespoutanou přírodu jako právě zde. Budou vás hypnotizovat překrásné výhledy do krajiny, zamilujete si místní folklór, lahodné slovenské pokrmy a jedinečnou atmosféru. Většinu lidí Slovensko zaujme natolik, že vždy hledají důvod, proč se sem vrátit.

Najděte vhodné ubytování

Samozřejmě je důležité rezervovat hotel Nízké Tatry. Ubytování vždy shánějte s dostatečným předstihem, protože mnoho hotelů má obsazené kapacity. Ačkoliv je zde mnoho hotelů, ne každý může být vyhovující. Pokud chcete mít jistotu, že vyberete hotel na tom nejlepším místě a že si zde užijete špičkový luxus, zvolte hotel Björnson. Jde o jeden z nejznámějších hotelů. Najdete ho v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná. Jde o ubytovací komplex, s jakým se nesetkáte zrovna každý den. Skládá se z původního hotelu Björnsonka, který je v horském stylu, dále je zde Villa, Hostela unikátní chatky TREE HOUSES.

Celková kapacita hotelu je 216 lůžek. Možná je vaším cílem najít volný hotel Chopok a pokud ano, měli byste vědět, že tento hotel se nachází kousek od lanovky na Chopok. Jde tedy o strategicky nejlépe umístěný hotel. Hotel je jako stvořený pro rodiny s dětmi a pokud máte doma čtyřnohé miláčky, můžete je vzít s sebou. Pro milovníky lyžování snad neexistuje lepší hotel, nachází se totiž přímo na svahu. Jen vyjdete z hotelu a můžete lyžovat, nemusíte tedy nikam daleko cestovat. Vždy se vyplatí sáhnout po hotelu, se kterým mají lidé nejlepší zkušenosti. Vaše první návštěva Nízkých Tater díky tomu bude nezapomenutelná a rádi si jí budete chtít zopakovat. Více informací naleznete na webu hotelu Bjornsonka.sk.